Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a dokinál már...

Ma voltam a dokinál már régóta van folyásom, de kentem canesten kenőccsel, és azt mondta nincs gyulladásom. De van folyásom. Lehet hogy a kenőcs miatt nem vette észre?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy? Mert ha igen a folyás teljesen természetes HA nincs szaga fehér és nem darabos.
2008. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen 29 hetes darabos és sárga is szokott is lenni! ezértnem értem
2008. márc. 26. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan írták itt hogy sárga folyással az orvosuk nem csinált semmit,nekem is volt,kaptam kúpot, de úgyanúgy megvan.Én sem értem,én mindig amikor megyek panaszkodom,hátha... de nem mond rá semmit.Mert elvileg engem is a sárga szín zavar,de ha nem viszket,csíp,stb akkor nem lehet nagy baj,viszont én remélem vesz júkenetet,merrt abból kiderülne,próbáld te is elérni ezt.Amúgy a babónak nem lesz baja ne aggódj,ő védve van.De hosszú távon kezeletlennek sem jó lenni.
2008. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs,kenetet akartam írni,az a jú nem tudom hogy lerült oda:-))
2008. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia 19 hetes vagyok, nekem is kb. 2 hónapja folyamatosan van sárgás folyásom. először a doki adott kúpot, meg krémet, de nem használt, azóta nem igazán foglalkozik a dologgal. én is minden vizsgálatnál rákérdezek, de nem foglalkozik vele. kenetet nem vett.

nem csíp, nem viszket, csak annyi, hogy sárga

2008. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!