Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Ügyelet vagy sem?

Mit tegyek? Ügyelet vagy sem?

Figyelt kérdés
Hajnal 3-körül bevettem egy Tardyferont.(vas+szulfát+folsav) Rá félórára rohannom kellett hányni, és kis fekete dbok jöttek ki.(BOCSI)Ez eltartott kb 8-ig,de már epével párosult, leizzadtam és remegtem az erölködéstől,mert már csak öklődtem!Gondoltam ha nemmúlik irány az ügyelet!Aztán elmúlt,csakhogy most meg már megy a hasam:( Nemkell sűrűn menni, de ha kell nagyon híg állagú:( Bocsi, de másképp nemtudom magam kifejezni! Arra gondoltam hogy azért hányhattam, mert felhalmozódhatott a vas a szervezetembe! Tegnap csirkemájat ettem ugye abba is van, estére meg jól beepreztem.Most nemtudom bemenjek e az ügyeletre, elvére is jobban érzem magam,és csak hazazavarnak hogy minek mentem! 26-hetes kismami.
2009. máj. 17. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bemennék, vagy legalább felhívnám a dokimat. A véleményük pedig marhára nem érdekelne.

Lehet valami vírusos fertőzésed is.

2009. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy előbb telefonálnod kellene az ügyeletre, ott biztosan megmondják, hogy menj, vagy maradj.
2009. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben bemennék az első kórházba vagy ügyeletre.

Tapasztalatom szerint, ha telefonon keresed az ügyeletes orvost ő úgyis mindenre csak bologat, segíteni nem szeretnek, főleg hétvégén.

Legalábbis felénk nem javasolnám senkinek, ha van más lehetősége.

Amúgy meg igyál sok folyadékot, hogy kimossa a szervezetedből a káros anyagokat!

2009. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj ügyeletre inkább legyen egy potya utad minthogy valami baj legyen. Sokat igyál nehogy a hasmenés hányás miatt kiszáradj.
2009. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hányás-hasmenésvirus van már kb.2 hete,lehet összeszedted valahol!De lehet,hogy túl sok epret ettél?Ha jobban vagy,akkor igyál sok folyadékot és lassacskán egyél kekszet,ropit.Ha nem,akkor mindenképpen menj orvoshoz!Jó egészséget!

2009. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműűű, menj az ügyeletre, ki tudja mitől van.... A baba az első! És igaza van az egyik előttem szólónak.... inkább egy potyaút, mint bármi más baj...
2009. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Legközelebb sajnos 50-km re van kórház, ide az ügyeletre meg hiába megyek úgyis oda küldenek be! Inni ittam sokat, meg vettem egy frissítő fürdőt mivel jól le is izzadtam, most jobban érzem magam, DE ha megint rámtör IRÁNY AZ ÜGYELET!!! Manóka mocizik a pociban, ez már megnyugtató! Szép napot mindenkinek!
2009. máj. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!