Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37,3 a hőm, a szokásos 36,9....

37,3 a hőm, a szokásos 36,9. Nagyon fáj a torkom, égnek a szemeim, valami vírus, mert páromnak is ez van, vegyek be 1 szem panadolt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom azért írtad a terhesség kategóriába mert az vagy. ha benne van a betegtájékoztatóban, hogy terhesek is szedhetik, akkor nyugodtan, de ha nincs benne, akkor maradj a mézes teánál és aludj egyet. vagy ha nagyon rosszul érzed magad, akkor keresd fel a házidokit.
2011. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és a 37,3 az nem olyan gáz.38-tól kell inkább félni.
2011. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37,3 még nem vészes. Én még várnék a gyógyszerrel.Egyébként a Panadolt be lehet venni terhesen is. Először még a természetes gyógymódokat ajánlanám.
2011. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezért kérdeztem, mert első terhességem, nem tudom, hogy mi az a hő, ami veszélyes. Ittam mézes teát, igazi citrommal, remélem jobb lesz, ha nem , holnap megyek dokihoz. Azért a panadolt beveszem, ha 37,5 leszek :S

Félek a hőemelkedéstől nagyon.

2011. dec. 13. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A Panadol nem árt a babának, a láz viszont igen. Ha nem érzed jól magad, nyugodtan vedd be, nem kell megvárni, hogy felmenjen a lázad.
2011. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevettem, mert már a fejem is széthasadt, köszi a válaszokat!
2011. dec. 13. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!