Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik otthon is szokták mérni...

Akik otthon is szokták mérni a vérnyomásotokat, szokott magasabb lenni néha?

Figyelt kérdés
Én most mértem, és 10 perccel előbb 133/70 volt, most meg már csak 112/70.Az itthoni eddig mindig csak ennyi volt, nem tudom miért szaladt fel ennyire?
2009. máj. 17. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nincs kóros magas vérnyomásod, akkor ne mérd, mert csak ideges leszel. Teljesen felesleges.

Felmehet fizikai megterheléstől, de sokaknál egyszerűen csak attól is hogy mérik és paráznak tőle.

2009. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak pakolásztál, mászkáltál takarítottál stb. előtte?

Azt csak teljes nyugalomban érdemes nézni:)

Én mérem itthon, 90/65 szinte mindig. És ez egy kávéval ennyi.

2009. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mérnem kell itthon! HA egy picit idegesebb vagyok magasabb! Meg írja a mérő papírja hogy pl : mérés elött fél órával ne mozogjunk sokat és ne együnk mert az is megváltoztathatja az eredményt!
2009. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 133/70 is jó a terhesség alatt, ne aggódj.

Én szedek napi 2x1 Dopegyt-et és így 130/90-140/90.

2009. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos elég alacsony mostanában, talán a meleg miatt. A normális nálam 100/70, de mostanában 100/58 és ehhez hasonlókat mérek. Néha kávézom, de annyira nem kívánom! Csak a fejfájás meg a szédülés nem túl kellemes, így aztán lehúzom a kávét.
2009. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!