Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőm szerint feszes a...

A védőnőm szerint feszes a hasam. Kérdeztem mitől lehet, vagy akkor ez most keményedés lenne, azt mondta nem az, csak pihenjek sokat. Ha nem görcsölök, akkor az még nem olyan nagy baj! Akkor mi ez a feszesség? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is iszonyatosan feszes.Van amikor már kellemetlen.Olyan mint amikor nagyon sokat eszel és még levegőt is alig kapsz.Sokszor eszek keveset pedig.Én 33 hetes vagyok.Ha ajánlják hogy magnéziumot szedj akkor a béres magnéziumot vedd mert az sokkal jobban lazít.semmi gondot nem okoz egyébként.Remélem segítettem.
2008. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, segítettél. Valamivel mindig rámijesztenek. Ha beszedtem ezt a pár szem magnéziumot, ami még van ebből az adagból, akkor kipróbálom a Bérest. Egyébként én nem érzem olyan nagyon feszesnek, csak evés után, vagy ha sétálok. Én holnap töltöm a 31. hetet. Még 1X köszi!
2008. márc. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!