Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Úri-Szabó Károly doktorúrr...

Dr. Úri-Szabó Károly doktorúrról (szolnok) mit lehet tudni, milyen orvos ő? Mennyi nála a szülés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hú, hát nem lebeszélésképp, de kapott már hideget, meleget.Nekem van egy ismerősöm aki majdnem ott maradt nála a szülőágyon, évekig kellett még utána műteni(végbelét ki kellett pl. oldalra vezteni, stb..)Nem is mert azóta több gyereket vállalni.Hát ez egy eset, nem tudom volt e neki több is, nem hallottam, nekem elég volt ez az egy is.
2009. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez tényleg dúrva!Én hozzá járok és úgy tervezem,hogy nála szülök.Most akkor ne tegyem?
2009. máj. 16. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Szeritem én meggondolnám a helyedben!!!én nem tenném!!
2009. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Szerintem még érdeklődj felőle, hogy volt e neki több esete is ami rosszul végződött, vagy ez az egy alakult ilyen rosszul.Én sem tudom mit tennék ha dokimról kiderülne egy ilyen.Az ügyben amúgy nem lett semmi, csak gondolkodtak hogy perelnek, de mégse.Hogy mi volt a hiba, vagy hogy mi is történt, hát az kérdés.Nem beszéllek le, még informálódj szerintem.Attól lehet hogy jó orvos, csak ez az eset sült el így nem tudom.Bocs ha megrémisztettelek.
2009. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szia!Kicsit valóban megijjesztettél.Nekem ez a negyedik terhességem,az előző hárommal elvetéltem.Sokat érdeklődtem az ismerősök körében,hogy kit javasolnak.Igazából nem volt olyan doki,akire vki vmi rosszat ne mondott volna.Úri-Szabóra adták le legtöbben a voksukat.
2009. máj. 17. 10:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia.Ismét én vagyok.Ezért mondtam hogy, azért nem biztos hogy egy ilyen eset miatt kellene dokit váltani.Ugye én ismerem a történetet az érintett részéről, ő persze nem mondja azt hogy attól lehet jó doki.Remélem ezzel a babával minden rendben lesz, én is kétszer vetéltem el, tehát együtt érzek veled, ha tudtam volna nem ijeszgetlek még ilyenekkel is.Sok sikert nektek.
2009. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

szia! én úri szabónál születtem, meg a kisöcsém is, és mostmár én magam is hozzá járok.

azt tudom mondani, hogy a kórházban annyira nem figyelmes, de a magánrendelőben nagyon! anyukám annak idején szülésznőt is fogadott ( stefanidesz heni- ő akkor kezdő volt, de mára nagyon befutott, a hetényiben dolgozik) . ha megteheted szerintem te is fogadj szülésznőt, ő lehet h tanácsot is tud adni.

ha nincs olyan orvos akit kimondottan ajánlottak, akkor én a helyedben megbíznék úri szabóban.

sok boldogságot! szia

2010. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A Dr. Úr /Úri Szabó Károly/ nagyon rendes. 25 éve ismerem, 3 gyermeket szültem nála, az unokám is nála született, és a következő is nála fog augusztusban.

És még daganatos betegséggel is műtött 18 éve, azóta sincs semmilyen bajom.

Mindig nagyon türelmes volt, kedves. Sosem a pénzzel foglalkozott, hanem azzal, hogy el legyen látva a beteg. /Én/ Az elsőt 25 éve szültem, szülés előtt oda akartam adni neki a pénzt, azt mondta, ezzel most nem foglalkozunk. Közben a szekrényemből valahogy eltűnt a pénz, ő tudomást szerzett róla, és mikor hat hét múlva honorálni akartam neki, azt mondta: költsem a gyerekekre.

Segített abban is, hogy a férjem leszereljen. A második lányomat 21 éve szültem /ő vár most babát/ őt kinyomta belőlem, mert elfogyott az erőm, s már veszélyben volt a gyerek. Mindig megadta az elérhetőségét a nyolcadik hónaptól. Most itt leszek, most ott talál meg, stb.

És mikor telefonáltam, hogy megindult a szülés, azt mondta: gyorsan a kórházba, én is megyek. Tehát lehet, hogy a 30 év alatt /önhibáján kívül/ tragikus esetek is előfordultak, én a 6 szülésem alatt soha nem hallottam rosszat róla, és magam sem tapasztaltam ilyet. A leglelkiismeretesebb orvosnak tartom.

2010. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Időközben én is nála szültem 2009.06.27-én.Maximálisan megvoltam elégedve velem.Váratlanul 4 héttel hamarabb érkezett a kisfiunk.Nem bírtam úgy nyomni ahogy kellett volna belőlem is kinyomta a kisfiunkat.Végig mellettem volt, és valóban mindíg elmondta az elérhetőségeit,mindíg tudott ő is alkalmazkodni.Tényleg nem pénzéhes,bár én odaadtam a pénzt a szülés után,ő el fogadta,de nagyon megérdemelte.Minden orvosnak ilyen lelkiismeretesnek kellene lennie,mint neki!!!!!Ha egyszer lesz pénzünk újabb gyermeket vállalni,biztos nála szülnék újra!Örökké hálás leszek neki a sok segítségéért!!!!
2010. júl. 1. 08:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Gratula a babához és jó egészséget először is :)


Olyan kérdésem lenne, hogy a drága doktor úrnál mennyi a szülés?! Ő mondja meg az árat, kér érte esetleg valamit?

Vagy nekünk kell rákérdezni?

Mondanám 1-2 szót, hogy milyen volt a szülésnél?!


Nála vagyunk lassan 8 hónapja és eddig semmi infót nem találtam vele kapcsolatban a szüléshez. Megvagyunk vele elégedve, sosem ajánlotta fel, hogy magánrendelésére mennyünk. Mindig a kórházban találkozunk. Semmit sem kért eddig, sosem mondta, hogy mennyivel tartozunk. Ha ráakartam kérdezni, mindig rohant el valahová.


Mégis mire számítsunk? 150 környéke?!

2011. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!