Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell elkezdeni a homeopá...

Mikor kell elkezdeni a homeopátiás bogyókat? És hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
A barátnőmtől kaptam a következőket: caulophyllum 15ch, illetve cimicifuga 30ch.
2009. máj. 16. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 37.héttől kezdtem el szedni a caulophyllum 15ch napi 5 szem, a cimicifuga 30ch heti 10 szem. Ha pedig majd kezdődnek a fájások, akkor fájásonként felváltva kell szedni. Nekem így ajánlotta a doktornő.
2009. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

En az elso szedem.A 36. hettol kezdtem el.Minden nap 5 bogyot kell elszopogatni de vigyazz ne erjen semmihez.En a kupakjaba szoktam belepotyogtatni es ugy veszembe.Elotte es utanna min. fel oraig ne igyal egyel,mossal fogat,ragozz.En reggeli utan fel oraval szoktam bevenni aztan egy darabig nem eszek es ilyesmi.Hamarabb ne kezd el szedni nehogy tul hamar tagulj!

Olvastam sokat ezen az oldalon es nagyon vegyesek a velemenyek ezekrol a bogyokrol.Valakinek bejott es eskusznek ra hogy sokat segitettek de valakinek semmit se hat es sokan irtak hogy van akinek nemhogy meggyorsitja a dolgokat hanem lelasitja.

Hat nem tudom!En szedegetem,iszom a taem szorgalmasan aztan meglatjuk!Tul sokat csak nem artok vele!De en mondogatom magamba hogy segiteni fog esgyorsan fogok tagulni tole!!!!!Fo a pozitiv hozzallas!!!!

Sok sikert hozza!

37+2 napos kismama

2009. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 36. héttől szedtem.

Arnica ch9 napi 1x5 golyó

Caulophillum ch5 napi 1x5 golyó

cimicifuga ch5 3 napontaa 5 golyó

Málnalevéltea napi 2x2 bögre

Szülésznőm javaslatára kellett így szednem.

2009. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!