Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor melyik a jobb? Ha...

Most akkor melyik a jobb? Ha sokat mozog a baba a pociban, vagy ha keveset?

Figyelt kérdés
Hallottam már ezt is azt is.Nekem nagyon nyugis, nem mozog sokat, de azért mindig bejelntkezik.De ilyen már mitóta megéreztem(18 hét).Pl. barátnőmnek meg azt mondja hogy sokkal többet mozog, mint pihen.Mikor fejlődik jobban a picúr, vagy ez nem befolyásoló.Ugye nem valami bajra utal hogy "lustább".Vagy egyszer csak beindul majd?Olyan lesz kint is mint a pocakban?24 hetes km.
2009. máj. 16. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jó kérdéseid vannak!Nekem az első/lány/ nagyon nyugodt volt,még a 24.hétben se akart sokat mozogni és megszületése után is nyugodt maradt.A másik 3 focistának készült bent edzett a hasamba és a 2./lány/ nyugodt lett mikor megszületett,a két kisebbik, ők fiúk nagyon elevenek és mozgékonyak.Végül is szerintem az dönti el,hogy milyen mozgékonyak,hogy milyen természetet örököltek,szerintem.A baba mozgását nem tudom,mi anyukák hogy tudjuk befolyásolni,amig a hasunkban vannak,de amikor megszületnek és nőnek,akkor valamelyest kordában lehet őket tartani.Van akinek kevesebbet és van akinek többet mozog a babája,hogy mitől,azt szerintem még a hozzáértők se tudják pontosan megmondani.Neked jó egészséget és boldog babavárást kivánok!

2009. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, neked sok egészséget kívánok.
2009. máj. 16. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az jó, ha minden nap "bejelentkezik". Az én fiam rengeteget mocorgott a pocakomban, most már 10 hós "nagyfiú" és születése óta is nagyon aktív baba.
2009. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!