Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és a...

12 hetes terhes vagyok és a minap vettem egy angel sounds szívhangfigyelőt, amit aznap kb.3szor használtam több percen keresztül. Okozhatott e kárt a babában? Azóta nem használtam a készüléket, mert félek egy kicsit!

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem árt!
2009. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Szia!A babát nagyon zavarja!Ha nem hagyod pihenni,nem fog rendesen fejlődni.A védőnő is ezért hallgatja max. 1 percig,mert ha baj van,ennyi idő altt is kiderül.Én szívem szerint nem engedném forgalmazni!Sok ijedelmet okozhat feleslegesen (még szakavatott emberek is alig találják néha a szívhangot)
2009. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

szia!


Igaza van az utolsónak. Én is azt tanácsolom , mértékkel csak! Nem kell megijedni, nagyon jó helyen van a babád! Kárt okozni tulképp nem nagyon tud, tehát szervi baj meg ilyesmi; de bizony nem szeretik a babák, ha kintről hallgatják őket ,"érzékelik" a visszhangot és nem tudnak rendesen pihenni, mert felzavarja őket. A pihenés meg az idegrendszer optimális kialakulásához kell!

Max. 1-1 alkalom/hét

2009. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel az egy alkalommal biztosan nem okoztam kárt a babában ugye?
2009. máj. 16. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Nekünk is ilyen típusú készülékünk van, és kikértem a dokim tanácsát. Azt mondta napi pár perc hallgatózás semmiféle problémát nem okoz, használjuk nyugodtan. Mi még nem jártunk úgy, hogy ne találtuk volna szívhangot, vagy nagyon sokáig kellett volna keresni. A védőnőm is csak ajánlani tudta, sőt azok a párok akikkel együtt jártunk szülésre felkészítő tanfolyamra már többször ránk telefonáltak, hogy kölcsönkérhetik-e, mert napok óta nem mocorog a picúr. Ilyenkor odaadjuk, meghallgatják, és megnyugodnak, nem rohannak kórházba. Szerintem nagyon hasznos.
2009. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért használtam 3szor a szívhangfigyelőt aznap mikor meglett a készülék,mert mikor meghallottam a szívhangot egyszerűen nem tudtam betelni vele!Első baba és 2,5 évig próbálkoztunk mire sikerült!
2009. máj. 16. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy tipp: Vedd fel a telefonoddal a hangját. Nekem még megvan a telómon, pedig már 2 éves a lurkó! Így bárhol, bármikor meghallgathatod és nem kell csak amiatt bekapcsolni a készüléket.
2009. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!