Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Másnak is...

Mit csináljak? Másnak is netezik a párja?

Figyelt kérdés

Teljesn ki vagyok. Tudom, hogy más lányokkal cseverészik, hiába tagadja. Vannak beszólásai is, amitt visszahallok a kollegájától...ki ez a csaj? stb.

Akkor is ez lesz, ha megszületik a Pici?

Mit csináljak? Lehet, hogy én reagálom túl az egészet és képzelgek, mert nem úgy nézek ki, mint a terhesség előtt?

Másnak is van hasonló problémája?

Olyan emberek írjanak légyszi, akik nem lehúrrognak!

Köszi!


2009. máj. 16. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

szia!


Terhesség alatt változik a női test. Kerekebb lesz, növekszik a csípője, 10- 20 kg "feszalad rá" Egy "normálisan" gondolkodó férfi, társ ezt sejti vagy tudja. Nem egyszer találkozom ellenpéldákkal, és olyan pasikkal , akik "kisbálnázzák" a párjukat ; mindezt persze a legnagyobb jóindulattal; de ez még viccnek is rossz.

Naszóval. Ez nem indok, hogy "nem úgy nézel ki". Én nekem nagy a hasam , nőtt a popóm , a férjem mégis ugyanúgy szeret , simogat, mellettem áll és nem keresi más lányok -akárcsak kommunikációs- társaságát.

Az a baj, hogy a te párod valószínűleg már a baba előtt is ilyen volt "titkon"... Annyit tudsz tenni, hogy leülsz vele és elmondod , hogy neked ez bitang rosszul esik ám; és nagyon sok törődésre, szeretetre vágysz tőle.Ne a monitort szeretgesse, hanem téged:) Az az ötlet , hogy "csábítsd vissza" (ami ilyenkor még jótanács szokott lenni) meg csak akkor működik, ha őkelme is veszi a lapot.Egy próbát megér...

2009. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
hát,nekem ez gyenge pontom. biztosan leülnék és megkérdezném,hogy kik ezek: haverok vagy honnan ismeri őket,mióta és minek. Lehet,hogy ezer éves haverjai,akikkel egész másképp fest a dolog,mintha most ismerte volna meg őket. Biztos nehezére esik,mint általában sok férfinak,hogy apa lesz,"bekötik fejét" + a nagy felelősség, ő lesz a családfenntartó. Lehet,hogy tudat alatt ezek ellen lázadozik,így időt kell neki hagyni,de próbáljatok meg minél többet lenni kettesben,elmenni sokat kirándulni,moziba,ide-oda + menjen veled a terhesgondikra,uh-kra,hogy egyre közelebb kerüljön magzatotokhoz.
2009. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vagyunk így hasonló szitukkal. Viszont minden azon múlik, hogy a nő ezt hogyan tolerálja. Akik lehurrognának, azok, akik benyelik az ilyesmit, s nem hiszem hogy túl nagy kapocs tartja össze őket.

Hát nem tudom túl komolyan venni az ilyen férfit, de lehetne boncolgatni a témát.

Engem pld. az is zavart, hogy a párom "jóhiszeműségből" ide válaszolt egy kisgyermekes otthagyott anyukának, aki tanácsot kért, hogy a gyerekének apját még mindig szereti, aki otthagyta őket... stb.

No. Én viszont éppen művi vetélésen vagyok túl, s ezt a rászánt időt, hogy itt ossza az észt - még ha jóindulatból is - szívesebben vettem volna ha lelkileg nekem segít...

Ezek apró dolgoknak tűnnek, de ezt mindenképpen meg kell beszélni! Ne hagyd, mert a fejedre nő...

Akkor is, ha komoly vita lesz belőle.

A reakcióiból pedig eldöntöd, hogy meddig tudod tolerálni a helyzetet, vagy lépsz esetleg valahogyan...

2009. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ti már egy család vagytok. Ülj le vele őszintén beszélgetni, kérdezd meg tőle bátran amire kíváncsi vagy,hogy kik ezek a lányok, stb. Egy kapcsolatban nagyon fontos az őszinteség és a bizalom. A terhesség alatt én is hajlamos vagyok túlreagálni a dolgokat, bármin képes vagyok megsértődni és sírni pedig az előtt nem voltam ilyen. a hormonok játéka, hogy érzékenyebbek vagyunk. Fel a fejjel!!!
2009. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából lehet, hogy csak én képzelem be ezeket a lányokat és nincsenek is.

Igazából nem is ezzel van a baj hanem, hogy minek kell este a gép előtt ülni mikor együtt is lehetnénk.

Tudom, hogy több barátjával csak ott tudja tartani a kapcsolatot és az is igaz, hogy nem jár el sehova nélkülem, nem veszekszik.

Arra gondolok, hogy lehet bezártnakm érzem magam és neki sem szeretnénk "szabadságot" adni...elvárnám, hogy egész nap rajtam lógjon.

Lehet tényleg csak szeretne egy kis nyugit a Manó születése előtt.

2009. máj. 17. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!