Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek a Jónás naptár módszer...

Hisztek a Jónás naptár módszerben? Próbáltátok már? És ha igen, bejött? Nagyon kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi mielőtt a fiam megfogant volna, nem néztünk ilyen tudományos:) módszereket, első hónapban sikerült is.

Utólag visszanéztem (mert nem a kiírt időpontra született, hanem 10 nappal később) és valószínűleg nem a ciklus közepén volt peteérésem hanem egy héttel arrébb,és pont akkor volt a jónás napom. Fiút jelzett, fiú is lett:)

Mikor ő nagyobb lett, próbálkozni kezdtünk kistesóval..csak nem akart jönni..mértem hőt, lh teszteztem persze egyik se mutatott sose semmit...és az utolsó hónapban (február) sikerült végre 10 hó próbálkozás után. Mikor csináltam a tesztet, illetve elmentem UH-ra kiderült hogy a nem várt mensis napom előtti napon estem teherbe!!!

Utólag ezt is visszanéztem, és a jónás napom volt megint:)

Lányt jelez, remélem az lesz:)

Lehet hogy ezek véletlenek, de mindenesetre nekem bejött.

Barátnőm ugyanigy van ketteskével, hogy mensi alapján mindig teljesen máshol tart mint amit az UH-n mondtak neki és kiderült h neki is a ciklusa legvégén voltak a jónás napjai.

2009. máj. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én még csak most vagyok "próbaidőn", de sokaktól hallottam, hogy bejött ez a módszer :-) Első hónap, hogy aszerint nézem, és kiváncsi leszek az eredményre :-)
2009. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kriszta66 ***** válasza:
Bocsi az off .Mi az a jónás nap?
2009. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kriszta66 ***** válasza:
Bocsi nem nap hanem naptár az elözö iro vagyok csak el olvastam
2009. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az első vagyok az astro.com oldalon találtam én rá, a google-n ha beírod hogy jónás naptár akkor a második vagy harmadik bejegyzés egy ilyen jó kis szájbarágós leírás hogy hogy is kell kitölteni, mert az oldal angolul van.

De mikor legutóbb rákerestem pl. már nem nyitotta meg azt az oldalt. de az astro.com on is el lehet menni sztem azért.

Amúgy születési év hó nap, születési óra perc meg hely kell hozzá.

2009. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!