Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megcsinálhatom már a tesztet...

Megcsinálhatom már a tesztet a nap bármely szakában?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy meg kellett volna jönnie már 2011.12.03-án,de nem jött.És azt szeretném tudni, hogy megcsinálhatom-e a tesztet a nap bármely szakában, vagy most még inkább jobb lenne csak a reggeli első vizeletből??? Köszi előre is a válaszokat!!
2011. dec. 9. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A reggeliből a legpontosabb a válasz!Ilyenkor még alacsony a HCG szint, de mivel egy hét is eltelt azóta, így a nap bármely szakában adhat + eredményt! Én azért reggel csinálnám meg!
2011. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Akár most azonnal.
2011. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Akkor inkább holnap reggel csinálom meg!
2011. dec. 9. 13:59
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem két napja késett, mikor délben csináltam egy 10es tesztet és azonnal kijött a két csík...
2011. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megcsinálnám most, nem bírnék várni. :)

Igaz már 4-én megcsináltam volna, ha 3-án nem jött meg.

Már eltelt nnyi idő, hogy délután is tuti pozitív lenne, ha babát vársz, de tény, hogy reggel van benne a legmagasabb koncentrációban HCG hormon.

Én aznap amikopr nem jött meg teszteltem egy halvány pozitívat reggel.

Másnap reggel erősebbet, 3 nap múlva meg már délután is erős volt a csík.

2011. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha most megcsinálod, szívesen megvárjuk az a pár percet!:)
2011. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én sem igazán tudok várni. De már nagyon sokszor befürödtem vele, hogy csak 2 napot késett megcsináltam, negatív lett aztán meg is jött. Úgyhogy most ez direkt van, hogy ennyit várok. nem akarok megint csalódni...:S
2011. dec. 9. 14:05
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap után a délutáni pisiből is pozitív lett ! Mert nem tudtam várni :)) Mármint nem azért lett pozitív :)) Én kíváncsi vagyok mit tesztelsz, megírod majd ide ?
2011. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Persze.:) Majd feltétlenül megírom.:)
2011. dec. 9. 14:08
 10/20 anonim ***** válasza:
Én mindig délutániból teszteltem,mikor nem jött meg és pozitívak lettek. Sosem mutatott valótlant egy teszt se. Hajrá reggel!
2011. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!