Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheléses cukorvizsgálat...

A terheléses cukorvizsgálat előtti napokban figyelni kell hogy mit eszek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy esetleg kevesebb szénhidrátot, vagy egyáltalán édességet, cukros dolgokat.Vagy ez nem befolyásoló tényező az eredményben?
2009. máj. 15. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
alkati kérdés hogy befolyásoló tényező e.Van akinél igenis sokat számit hogy előtte való napokban mit evett,de van akinek semmi nem viszi fel a cukrát,én ugyanugy étkeztem előtte mint máskor ,magasabb is lett picit,diétáznom is kell de ugy vagyok vele hogy jó hogy kiderült mint ha előtte nem ettem volna ilyesmit,jó lett volna az eredményem utánna meg nem veszik észre hogy magasabb a cukrom...ezek alapján tiéd a döntés.:)
2009. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is gondoltam, hogy ilyen cselhez folyamodom és majd odafigyelek, hogy ne nagyon egyek édeset, aztán elfelejtettem:), de a cukrom még így is az alsó határ alatt maradt (3,79 lett), szóval nagyon alacsony lett. Szerintem mind1.

Ha jól lebontja a szervezeted a szánhidrátot, akkor nem számít. Hiszen másnap reggelre ígyis-úgyis lebontja, a cukros lötty, vagy a zsemle-tej (attól függ melyiket kérte a dokid) fog csak számítani.

2009. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a dokim azt mondtah előtte lévő két napban ne nagyon egyek édeset. És előtte lévő este 8tól már ne is egyek semmit és éjféltől ne is igyak.
2009. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt csináltam de nem volt hatása magas lett a cukrom most diétáznom kell! De nem szőrnyű:)!
2009. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Majd hétfőn elválik.
2009. máj. 15. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
A szakma szabályai szerint előtte éjféltől nem szabad enni, inni is csak vizet.Reggel is csak víz, semmi egyéb.Vigyél magaddal kaját, mert szörnyen éhes leszel utána!
2009. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!