Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülés alatt mennyi időt...

A szülés alatt mennyi időt tölt velem a szülésznő, és mennyi az az idő, amikor már az orvos is becsatlakozik?

Figyelt kérdés
Ez érdekelne, melyiket érdemesebb fogadni? Ha pár szóval leírnátok a véleményeteket, tapasztalataitokat, hálás lennék!
2009. máj. 15. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
rám alig nézett a szülésznő.én szóltam neki hogy már tolófájásaim vannak.még beöntésre se maradt idő mert ők úgy voltak vele hogy még ráérnek de a babám nem ért rá ki akart jönni.az orvos csak akkor jött mikor már nyomni kellett.de ez egy rossz tapasztalat.jobbakat neked!!!!!!!
2009. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez sok mindentől függ,például attól hogy éppen hány kismama vajúdik és szül az osztályon....a fiamnál,rettenetes nyüzsgés volt alig alig néztek rám,csak a férjem volt velem(mondjuk ezt akkor annak tudtam be hogy már 10 órája vajudtam és első gyerek volt,mit üljenek ott velem)az orvosnak akkor szóltak mikor már jött a baba,előtte kb 1x nézett meg,de nem fogadott doki volt,szóval az nem volt egy jó tapasztalat ,a lányomnál senki más nem volt rajtam kivül éppen,ja és akkor csattogtam ki a kórteremből mikor már dolog volt...megnézett a doki majd elment a szülésznő egy nagyon aranyos "fiatal" nő volt és végig mellettem maradt ,beszélgetett foglalkozott velem,aztán mikor jött a bébi akkor szólt az orvosnak,de ez a szülésem kb 30 perc alatt megvolt....őszintén remélem hogy hasonlóan nyugodt szülésem lesz a harmadik is....minden szülés és körülmény más és más ,lehet hogy megfogadsz egy orvost és nem lesz odaadó de lehet ez fordítva is,orvosa is válogatja,de gondolom hogy ha valakinek plussz pénzt adnak az másként áll a dolgokhoz...
2009. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat! szívesen veszem, ha van még valakinek! ;-)
2009. máj. 15. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első gyermekemet a Margit kh-ban szültem egy bűbájos szülésznő segítségével,ügyeletes orvosnál.Volt fogadott orvosom,de úri kedve úgy tartotta nem jön be,meg is mondtam neki a véleményemet,pénzt sem adtam neki szülés után.Előtte annál inkább,havi 5-10e Ft-ot.

Jelenleg a Kistarcsai Flór Ferenc kh.-ba járok egy kedves orvoshoz,nem követem el újból azt a hibát,hogy tömöm a doki zsebét,nem járok magánrendelőbe!!!

A doki amúgy is "csak" a végén jön be,kb.15-20percet tölt veled!

Remélem segítettem,sok sikert!

32hetes km

2009. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Ez azért durva, hogy felfogadsz egy orvost, számítasz rá és nincs kedve bemenni?!
2009. máj. 17. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!