Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is lazább a széklete...

Másnak is lazább a széklete mióta terhes?

Figyelt kérdés
Szedek elevitet meg magne B6-ot vagy ezektől lenne?
2009. máj. 15. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kismamáknál inkább a székrekedés a jellemző. Én is Elevitet szedtem, de nem volt ilyen panaszom. Szakorvost kérdezz meg! Mellékhatásként nem szerepel az Elevit tájékoztatóban?
2009. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedek femibiont és magneB6-ot is,és terhesség eleje óta sokkal lazább székletem,nem hasmenés,de nem is a normális állagú.A dokim azt mondta ez nem gond.

Kellemes babavárást!26 hetes km

2009. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, a magnézium okozza. Ha esetleg késöbb vastablettát is kellene szedned, akkor normalizálódik ismét, mert ez utóbbi meg hasfogó.
2009. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Dettó. Nekem az elevittől olyan hasmenésem volt, hogy azt hittem nem élem túl. Nem azonnal, fokozatosan jött elő, csak nem gondoltam, hogy az okozza, a végén már majd megőrültem. Sajnos nem csak a magnézium, a vas is okozhatja, nem mindenkinek okoz ugyanis székrekedést.


Mindezt a doki és 23 gyógyszerész erősítette meg. Váltottam Centrum Maternára, hozzáteszem, elég kevés helyen kapni, abban viszont kisebb az adag, az elevitben brutál dózis van. Nekem ez jött be. Most a 24. hétben vagyok, mivel már szedek külön nagyobb dózis magnéziumot, azóta végképp hígabb, de nem hasmenés, csak kellemetlen. Azért mégis jobb, mint a székrekedés! Az is volt 3 x, de akkor smecta miatt, összeszedtem egy vírusos nyavalyát régebben.


Boldog babavárást :-) váltogasd a vitamint, ki fogod tapasztalni mi a jobb. Volt pár post korábban, keress rá, mások is írtak hasonló tapasztalatokat.

2009. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-3 gyógyszerész... bocsi..
2009. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Nem hasmenés végülis és csak reggel van, de akkor sietnem kell, néha előfordul talán még egyszer nap közben, de inkább csak reggel...

Ha nem fordul rosszabbra, nem aggódok.

2009. máj. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!