Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós a babám,2 hete hozzátápl...

6 hós a babám,2 hete hozzátáplálunk, és azóta nem tud kakilni, kis bogyót tud kipréselni magából, mert a pelus miatt nem tudja tovább. Mit csináljak hogy lazább legyen a széklete?

Figyelt kérdés
Szilvát, barackot, sárgabarckot is kapott, nem használ.1 hete nem kakilt normálisan.
2010. febr. 17. 05:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia idő mire át álla kis pocija én meghőmérőztem ilyenkor a kislányom nagyon nehezen jött nagyon kemény bogyó aztán elindult a rendes kaki azóta is!Szoptatod még?egyél sok lekvárt ha igen nekünk az is bevállt!
2010. febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, három hét volt, mire tudott kakilni egyedül, és elég szilárdat, és további két hét volt, mire visszaálltunk a régi normális állagú kakira. Én szilvát adtam neki a kecskeméti babakajából, mert abban van cukor, és az segített rendbeszedni. Összesen talán 5 napig ette, egyszer három nap adtam, egyszer meg két nap, és nagyon hatásos volt. Ha ez nem segít, próbáld a kamillateát. Vagy használjatok Laevolac-ot.
2010. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy kis frissen preselt narancsle repaval nekunk meg oldotta a problemat.A repale almaval mindennap es nincs gond az emesztessel.6 hos a babam.
2010. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!