Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák hogy vagytok...

20 hetes kismamák hogy vagytok? Mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
20. hétben járok, most tartok 7kg-nál. Sajnos nagyon kívánom az édességeket, és ezért jött fel szerintem már ennyi kg. Kisfiú lesz, lányommal összvissz híztam kb 11kg. Szoktatok valamit tornázni, vagy mivel próbáljátok meg kordában tartani a kilókat? Fiút vagy lányt vártok?
2011. dec. 7. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 2 időpontom van, az egyik szerint 23, a másik szerint 24 hetes vagyok. Én a terhesség előtt 48 kg voltam, most pedig 55. Kisfiú lesz, és már nálam is említették, hogy kicsit nagyobb az átlagnál, de az apukája is majdnem 2m magas, szóval ezen nem csodálkozom. 21 hetesen voltam 4D-s uh-n, nekem akkor volt fél kg :)
2011. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 7 kg-ot híztam,50-el kezdtem,most 57 vagyok.

3.baba,már van egy fiam és egy lányom is,most is kislányt várok.

2011. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja,és én is 20 hetes vagyok.Utolsó voltam.
2011. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából 60kg ról indultam, de a rosszullétek miatt lettem 57kg. erre jött a plusz 7kg. 25 éves vagyok. A lányommal azért sikerült csak 11kg híznom, mert vele iszonyatos hányós voltam, kórházban is voltam, ott az első 3hónapban 10kilót fogytam. Hízni is csak a 4-5 hónap környékén kezdtem. Kicsit azért megnyugodtam hogy nemcsak én vagyok a hízással. Most mondjuk igyekszem odafigyelni és nem telezabálni magam mindig mikor éhes vagyok.:)
2011. dec. 12. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!