Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák hogy vagytok...

20 hetes kismamák hogy vagytok? Mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
20. hétben járok, most tartok 7kg-nál. Sajnos nagyon kívánom az édességeket, és ezért jött fel szerintem már ennyi kg. Kisfiú lesz, lányommal összvissz híztam kb 11kg. Szoktatok valamit tornázni, vagy mivel próbáljátok meg kordában tartani a kilókat? Fiút vagy lányt vártok?
2011. dec. 7. 16:51
1 2
 1/14 Grófházy ***** válasza:

mi most vagyunk a 23. héten.összesen 2,5 kg,és mind pocakra,sehova máshova.

(Hála istennek)

2011. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És kisfiú vagy kislány? Volt rosszulléted az elején?
2011. dec. 7. 17:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia, én 20+6 hetes vagyok, eddig 2 kg jött fel. Remélem azért még fogok hízni kicsit, mert a kislányommal ilyenkor már kb. + 7-8 kg-nál jártam. Most kisfiunk lesz. Szerintem én lejárkálom, mert sokat megyek a 20 hónapos Lillusom után. Semmi segítségem nincs a férjemen kívül aki hétköznap dolgozik. Sokat járunk a városba csekket befizetni....stb, autónk nincs. Próbálj többet sétálni, hátha így kiegyensúlyozhatod az édesség kívánalommal. De azért ne aggódj nem túl sok az, majd lemegy....csak egészségesek legyetek! Boldog babavárást neked!
2011. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nekem 2,5 éves a lányom, nekünk sincs kocsink mi is gyalog járunk mindenhová.sőt 4 hónapos terhes koromig még bicikliztem is. Igaz a hasam jóóóval nagyobb mint az átlag, most 5 hónaposan sokan azt hiszik hogy 7-8 hónapos terhes vagyok. A baba is jókora az uh-n mindig megjegyzik hogy nagyobb mint amit naptár szerint kéne lennie. Hát remélem emiatt van hogy ennyi a plusz kg. Amúgy a ruháim még ugyanazokat hordom mint eddig csak a nadrágok cipzárját nem tudom felhúzni.
2011. dec. 7. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
sziasztok plsu 5 kiló:(:(:(
2011. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Fiú vagy lány lesz? Mennyiről indultál kg-ban? Első vagy többedik baba?
2011. dec. 7. 18:34
 7/14 anonim ***** válasza:

sziasztok!

en 23 hetes vagyok nem baj hogy irok?:)

en 8 kilonal jarok rettentoen sokat hiztam ez a 3 ik babank van egy lanyom egy fiam,es most is kislany lesz:) a hasam olyan atlagos,majd gondolom mar most a doki kuldeni fog UH. ra!

2011. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok a plusz 5 kilós. Bocsi nem akartam még elküldeni csak véeltlen rányomtam mert közben a fiam itt hempergett:)Szóval második baba, 3 éves.

Vele 22 kilót híztam...sikerült visszamenni 57-re, erre megint terhes lettem:):):):)Kisfiú lesz. Én 24 vagyok.

Kislányod mennyi idős?Te mennyiről indultál?Hogy tudtál csak 11 kilót hízni???

Nekem azt mondta a doki ha ügyes leszek akkor megoldható hogy 10 kiló körül hízzak:):):)

Bár nekem figyelnem kell nagyon a vérnyomásomra is

2011. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első trimeszterben 8-10kg-ot híztam, azóta pedig 2 kg-ot fogytam.

22hkm

2011. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Grófházy ***** válasza:

első vagyok:

kislány lakik a pociban,és nagyon virgonc édesem

rosszulléteim nem voltak.

Összesen 3* hánytam és mindig ,amikor barackot ettem.

Ezen kívül panaszmentes voltam/vagyok

A héten voltam uh-n és már FÉL ! kg a manócska :)

2011. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!