Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam itt, hogy valakinek...

Olvastam itt, hogy valakinek már 19 hetesen van előteje. Én 20 hetes és 3 napos vagyok, de nekem még semmi... Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, én azt is olvastam, hogy van akinek egyáltalán nics a terhessége alatt. Én már betöltöttem a 30. hetet, és még egy csepp sem volt! Akkor legyen, amikor kell! Bízom benne!

Boldog babavárást!

2008. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok és még nekem sem volt. Én is azt hallottam, hogy nem mindenkinek van és állítólag nem befolyásolja, hogy később tudsz-e szoptatni.
2008. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 25hetes vagyok és nekem sincs előtejem,de sztem ez jó.Nem biztos ,hogy az a természetes ha van sőt elvileg ez a szülés után ndul be,mármint a tejtermelés,de addig is dolgozik a mell és fejlődik és ha éppen van is akkor sincs gond.

2008. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem baj, inkább mázli.:-)) Hidd el, nem mindig kellemes, ha azt veszed észre, basszuskulcs, elfelejtettem a melltartóbetétet... Attól, hogy még nincs előtejed, ugyanolyan eséllyel lesz elég tejcsi a manócskának, ha kibújik. Az a lényeg, hogy amikor kell, legyen.

Minden jót!

24 hetes kismama

2008. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első terhességemnél egyáltalán nem volt előtejem. De ez nem jelent rosszat, a kislányom már a szülőszobán szopizott és utána is fél évig kizárólag csak anyatejet kapott. 14 hónapos koráig szopizott, akkor sem azért hagytuk abba, mert nem lett volna tejci. Úgyhogy ne aggódj, semmi baj sincs akkor sem, ha egyáltalán nincs előtej.
2008. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 22 hetese vagyok,lassan 23, és nekem sincs.Nem aggódok,Te se tedd,nem befolyásolja a szoptatást.És én úgy vagyok vele, addig sem áztatom a melltartómat:-)De komolyan, ne félj,minden ok,boldog babavárást!!
2008. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eloszor a 30 heten folyt egy keves az egyik mellbimbombol, aztan azota meg vagy 5x de mindig csak az egyikbol es egy "foltnyi",es mar 38 hetesek vagyunk.Szerintem van akinek annyira keves folyik hogy talan eszre sem veszi. Ne aggodj akkor sem ha nem lesz egyaltalan, csak a szules utan ,az sem baj. Boldog babavarast es aztan sok tejcit kivanok.
2008. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!