Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kakaóvajat hol lehet kapni?...

Kakaóvajat hol lehet kapni? Valóban hatásos a striák eltüntetésésben vagy legalább kezelésében?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, hogy a 100%-os mandulaolaj, ami a legjobb a striák kezelésére. Ezt nagyobb bevásárlóközpontban is be tudod szerezni.

A kakaóvajról nem hallottam...

2009. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kakaóvajat gyógyszertárban vehetsz. sajna a csíkokra nincs igazi ellenszer, halványíthatod, nekem a szoli is segített, mert valamit talán takar a barnaság...

csíkokra való Vichy zselét vettem, ha már a gyógyszertárban jársz, érdeklődd meg, hogy melyiket ajánlják!

2009. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok újra, ezt találtam, ebben van mandulaolaj és kakaóvaj is :)

[link]

2009. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jó pár évvel ezelőtt vettem napozáshoz a patikában, kisebb-nagyobb "tömbökben" volt kapható.

Lehet, hogy most már receptköteles, de szerintem ez patika függő. (A minap egy sima műkönnyet akartam venni és nem adtak, egy másik patikában simán kiadták recept nélkül is.)


A striákra valóban jó. Amikor külföldön voltam, a drogériában lehetett 100%-os kakaóvajat kapni stift formában, a dobozon rajta is volt, hogy kimondottan terhességi csíkokra ajánlják. [link]

2009. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kezelésre a citromsárga Garnier-t használom, csak a striákra kenem, máshová nem, két napja próbáltam ki, és az eddig nagyon látszó lila csíkok nagyon szép halványak lettek egy el is múlt(az igaz nagyon picike volt).

Terhesség előtt használtam kakaóvajat, ismerős szerezte, de nekem nem jött be, sem illatra, sem a bőrön maradt érzet miatt. Sajna a nagyker bezárt, ahol beszerezte és értékesítette.(nem valószínű, hogy maradt neki raktáron)

2009. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsaitokat és a linket!

Én azért reménykedek, hátha valamelyik beválik, s legalább elhalványítja. Így nagyon nem vagyok a bőrömmel megelégedve. Bár a piciért mindent bevállalok, ha tehetek, teszek a bőröm esztétikájáért.

Köszi még egyszer!:-)

Gondtalan babavárást Nektek!

2009. máj. 15. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lidl-ben vettem Cien kakaóvajas testápolót. Az illata nem a legjobb, mivel csoki illatú vagyok tőle, de jó zsíros, olyan az állaga, mint a baba zsírozó krémnek. 999 Ft volt.
2009. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!