Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Béres Magnézium b6-tól lehet?

Béres Magnézium b6-tól lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Magnerotot szedtem 3x1-et. 11 hetes vagyok. Kaptam ajándékba Béres magnéziumot. Amikor elfogyott a Magnerotom, este vettem be az első szemet, és hát másnap reggelre kicsit hasmenés jellegű volt a székletem. Aznap 3x1-et vettem be. Késő délutánra, estére görcsöltem kicsit - nem a méhem, hanem mint amikor fáj a hasa az embernek. Reggelre dettó hasmenés jelleg. Aztán nem vettem be délelőtt a bérest, mert gyanítottam, hogy ez lehet a dologban. 13.00 körül viszont csak bekaptam egy szemet, mert hát nem fájt semmim. Félóra múlva görcsölés, nem szenvedek tőle, de kellemetlen. Három óra elteltével minden oké. A kérdésem: elrontottam a 3x1 adagolást? A Magnerottal nem volt ilyen probléma. A béresre reagált így a szervezetem? Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 6. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tőle, nekem hasmenésem van a nőgyógyászom első tippje a magnézium volt, nekem nem az okozza, de az beszédes, hogy az orvos szerint ez lehet a legkézenfekvőbb ok.
2011. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Béres magneb6-ot szedek de csak napi egyet lehet belőle bevenni!

A dobozán ez áll!

És hát én is csak egyet szedek és nekem nagyon jó!

2011. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia

A hasmenés lehet a MagneB6-tól, sok nőnek okoz hasmneést. Itt is sokan írtak már erről.

Nekem is csinált enyhe hasmenést , de én ennek örültem, mert amúgy meg állandóan székrekedésem volt.

Viszont aminek nem örültem,hoyg folyton éhes voltam tőle - így lecseréltem Magnerot-ra.

Attól semmi bajom nincsen, nem vagyok éhes, nem csinál hasmenést.


Egyik válaszolóra regagálva: hoyg mit írnak rá a dobozra és hoyg mennyit kell/lehet beszedni, az sokszor nagyon különböző dolog.

Egy előírást mindenképpen írniuk kell, hihszen ez recept nélkül kapató, és nem vállalhatják a felelősségetm, ha valaki csak úgy bármennyit bevesz belőle, mert mondjuk olvasott róla az interneten. És most nem csak terhesekről van szó!


De hogy egy várandós anyukának melyik készítményből mi az adagja, azt igenis az orvo hivatott meghatározni, és vannak olyan esetek, amikor a MgneB6-ból akár napi 3x2 előírnak, mert KELL.


Kedves kérdező, nem az adagolást rontottad el, hanem a két készítmény más.

2011. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Kedves utolsó! Nem tudom hogy a magne b6 ból a béres féléből mennyit irtak elő neki, de feltételeztem hogy nem mondtak neki semmit mert kapta és akkor azt hiheti hogy ugyanúgy kell mint a másik fajta magnét!

Én csak az én tapasztalatomat osztottam itt meg!

Elnézést ha ezzel rosszat irtam!

2011. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a béres magne b6-ból csak 1 szemet lehet egy nap bevenni.rá is van írva.sokkal nagyobb adagban van benne a magnézium mint pl a sima magne b6-ban.lehet ez miatt voltak problémáid.bár nem hinném.nekem semmi bajom nem volt tőle.
2011. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt tőle semmi bajom.1nap tényleg 1 szemet lehet szedni.Ez erősebb mint a sima magneB6.
2011. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!