Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen a CRL 12,6 cm. Nem...

19 hetesen a CRL 12,6 cm. Nem túl kicsi? Nektek mekkora volt ennyi idősen a baba?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem mértek mostanság, de megnéztem neked a www.babaszoba.hu-n és ott 19.héten a CRL 12,8 cm.Sztem akkor a tiéd nagyon jó.Ne aggódj ha gond van úgyis szólnak.MInden jót nektek!
2008. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. márc. 25. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Sok boldogságot!

26 hetes kismami

2008. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 18 hetesen és 4 naposan voltam, és nekem nem mértek CRL-t.Azt mondta a henetikus nő, hogy ilyenkor már azt nem nézik, csak a teljes hoszt.-csak néznek ha nektek is néztek.

Amúgy teljes hosszban 21 cm volt a kis babó a combcsontja 33 mm volt.Ebből talán lehet következtetni.Neked teljes hosszba mekkora volt?Vagy a combcsontja mekkora volt?

2008. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pedig mért a doki CRL-t. én mondtam neki, hogy minden adatot kérek!:)
2008. márc. 26. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!