Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 23 hetes vagyok, 2 hete...

Most 23 hetes vagyok, 2 hete kinyíltam egy kicsit. Ugye nem nyílok tovább?

Figyelt kérdés
Most 23 hetes vagyok, 2 hete kinyíltam egy kicsit. A jövő héten megint mennem kell vizsgálatra, mert utána 3 hétig szabin lesz az orvosom. Félek a vizsgálattól. Ugye nem nyílok tovább?
2007. júl. 25. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!Az orvos vizsgálat közben nagyon óvatosan tapintja ki a méhed és így szinte 1005-os biztonsággal nem lesz gond!!!Nekem is nyitva volt és pont időre szültem a csemetémet!!!Sok sikert és ne izgulj mert azzal még rontesz a helyzeten!!!
2007. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgálattól szerintem nem nyílsz tovább.

Pihenj sokat nem emelj nehezet!

Első babaámmal 24 hetesen én is nyíltam és beindult a szülés is de feküdnöm és pihennem kellett.

Próbálj ne idegeskedni!

2007. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a jó oldalát nézni a dolognak. Lehet, hogy kinyíltál egy kicsit, de olyan nagy baj mégsem lehetett, ha nem kellett befeküdnöd az osztályra.

Lazíts, pihenj sokat, ha lehet, akkor emeld meg az ágy lábad felőli végét és úgy feküdj. Ez a méhszájra van jó hatással, mert ahogy növekszik majd a babád, a súlya nem nyomódik a méhszájra. Ne símogasd a hasad, mert attól bekeményedik, amitől esetleg tovább nyílhat a méhszáj.

Hirtelenében ennyi jutott eszembe. Vigyázz magatokra.

2007. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hallottam, hogy létezik olyan homeopátiás szer, ami segíthet ilyenkor, kérdezz rá egy homepátiás orvosnál!
2010. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!