Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen matracot erdemes venni...

Milyen matracot erdemes venni a kisagyba?

Figyelt kérdés
Az egyszeru habszivacsra gondoltam,de annyi mindent hall az ember...
2009. máj. 15. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bőven jó az egyszerű habszivacs.

Nem kell túlbonyolítani a dolgokat.

2009. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Mi kókuszrost matracot vettünk a babának,akkor vettük amikor le volt árazva és úgy nem vészes.Szerintem jobb nekik a kicsit keményebb felület,jót tesz a gerincüknek,meg hát jobban szellőzik is és ha esetleg baleset történik(bepisil),akkor sem penészedik be mint a sima szivacs.Ja és árban sem sookal drágább:D

8hós kislegény anyuja

2009. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sima habszivacs volt. De én azért döntöttem emellett, mert téli baba. Ha nyáron született volna, akkor egy jobban szellőző anyagból választottam volna matracot, mondjuk beruháztam volna egy kókuszmatracra. Mire nyár lett, már 6 hónapos volt a fiam, a kiságyban is alig töltött már időt. De ha az újszülött nyáron születik és sok időt tölt a kiságyban, akkor fontos, hogy ne izzadjon bele a matracba.
2009. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos kulfoldon elek es itt meg nem talatam kokusz matracot.Ami nem habszivacs az rettento draga es mar nagyon idom sincs keresgelni.

habszivacsbol hany cm vastagot erdemes venni??

Koszonom az eddigi valaszokat.

2009. máj. 15. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Én is a kókusz matracot ajánlom, mert az elég kemény és így jó lesz a tartása a babának. A puha ágytól gerinc ferdülést is lehet kapni. Ha mindenképp habszivacs akkor legalább 10 cm vastagot szerintem.

2009. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sima habszivacs matracot kaptam.Jó stabil, erős, kemény.Így nemhinném hogy rossz lenne.Nekünk 8 cm vastag.
2009. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kókusz matrac, szellőzik,egészséges, kényelmes, ha nedves lesz, könnyen le lehet zuhanyozni.
2009. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!