Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a babátokat, ha...

Megtartanátok a babátokat, ha a férjetek közben elhagyott?

Figyelt kérdés
Első gyerek lenne. A férj végleg elment, új kapcsolata van.
2011. dec. 5. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!!!
2011. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megtartanám. : )Főleg ha fel is tudod nevelni, (amit gondolok hogy így van, mert a kérdésedben arra nem tértél ki).
2011. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hihi, nekem ennel sokkal kacifantosabb az esetem: volt egy borzalmas ferjem, akit hala Istennek elhagytam vagy masfel eve, most valofelen vagyok. Kozben lett egy *komoly* kapcsolatom, amibol uton van a baba. A dolog szepseghibaja mindossze annyi, hogy a buszke paparol kozben kiderult, hogy otthon (egy masik orszagban) felesege es tinedzser koru gyerekei vannak... na pufff. O most nincs velem, es mar majd egy honapja semmi hirem felole. Ennek ellenere, aki csak a "Gratulalok!" helyett a "Megtartod?"-mellett voksolt, az jo volt nalam egy fej-leharapasra az "Anyad nem tanitott meg a jomodorra?!" tarsasagaban, ami utan rendszerint artatlanul es elnezoen elmosolyodtam mondvan "Ne haragudj baratom..., a hormonok...". Szoval most azon vagyok minden erommel,hogy a gyerekem legalabb is *hazassagon kivul* szulessen, es ha lehet ne a szornyu volt ferjem legyen akarcsak papiron is az apa, eltartani meg nem tudom pontosan mibol fogom, de valahonnan majd csak csurran cseppen nemi gyerektartas, ezenkivul az anyatejnek van egy olyan jo tulajdonsaga, hogy ingyen van... Ha pedig elszomorodom, ellatogatok a "teherbeeses" kategoriaba, es nehany hozzaszolas elolvasasa utan maris merhetetlenul buszke vagyok az anyasagomra. Javaslom neked is ott az olvasgatast, meglatod, milyen szerencses vagy! 14 hetes kismama vagyok. Es a baba imad engem :).
2011. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló.

A barátom a 10. héten írt egy sms-t, hogy szerinte nem az övé a gyerek. Másnap megint írta, plusz azt, hogy elveszi tőlem. A harmadik napon annyit írt, hogy nem volt joga ilyet írni, és bármennyire is erőltette és tettette, sajnálja, de nem áll készen az apaságra.

Megtartom, nagyon vigyázok rá.

12+2 hkm

2011. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
én akkor maradtam egyedül a picivel mikor már megszületett.3 hetes volt mikor apuka lekoccolt a legjobb barátnőmmel.sokan kérdezték h ha előre tudtam volna h így fog alakulni a sorsom és az életem,akkor is megtartottam volna e a bbám.és a válaszom mindneki számára egy határzott és azonnali igen volt.azóta van új párpm,és most várom a 2. babámat,19 hetes kismama vagyok.
2011. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Megtartanám.

Azért, mert a biológiai apa egy idióta, még lehet utána normális apja valaki más.Mért a pici szenvedjen valaki más hibája miatt. Márcsak ha megnézed a Néma sikoly című filmet, hát az szörnyű.

Nővéremet is otthagyta a férje mikor megszületett a kisfiuk, de rá 3 évre a pici választott magának apukát. Nem poén, de a postást. A mai napig odavan érte és őt tekinti apjának a másikról hallani se akar, pedig nem lett a biológiai apjáról semmi rossz se mondva. Nem házasodtak össze, de együtt vannak kb. 10 éve és 3 éves a másik közös gyerekük.

Boldog babázást kívánok, mert érzem megtartod a babát !!! :)

2011. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát én is így jártam az akkori élettársammal. Elhagyott terhesen, de megtartottam a babát. Mikor 2éves volt a fiam, találtam magamnak egy társat, akit a fiam imád, és ő is imádja. Az új párommal van egy 3éves közös gyermekünk aki szintén kisfiú, és útban van a harmadik picifiunk:) Hidd el, a babád mindenért kárpótolni fog téged, és abban is biztos vagyok, hogy a boldogságot is meg fogod találni, egy olyan férfi személyében,aki nagyon fog titeket szeretni. 18hkm
2011. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!