Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hétig tart egy terhesség...

Hány hétig tart egy terhesség és mettől számolják?

Figyelt kérdés
már ugy értem nem mindenki tudja h pontosan mikor esett teherbe.
2008. márc. 25. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
40 hétnek számolják, de amúgy 38 hét. Pontosan azért számlják 40 hétnek, mert azutolsó menstuáció első napjától számolják, mégakkor is, ha pontosan tudod, hogy mikor estél teherbe. És pont azért számolják 38 hét helyett 40 hétnek, mert általában két héttel a mensi első napja után esel teherbe.
2008. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó menstruáció első napjától számolják. A terhesség 40 hét, 9 hónap, 10 holdhónap.
2008. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensi első napjától számítják a terhességet. És 40 hét egy átlag terhesség. Tehát mikor kb teherbe esel, már két hetesnek számítasz. De írd be a Googleba, hogy terhesség és nézd végig, van ahol szépen táblázatban le van vezetve minden. Én is azt szoktam nézegetni. Üdv
2008. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!