Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyeneket ti hogyan oldanátok...

Ilyeneket ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

lehet h hülye kérdés, de muszáj mások véleményét megtudnom.

a környezetemben mindenki mmondja, h ha olyan helyzet van h > "ne idegeskedj!". nem akarom magamba sem fojtani, én úgy gondolom h az rosszabb, ha sírnom kell akkor sírok.próbálok uralkodni az érzéseimen, de egyszerűen szinte lehetetlen.meg "ne emelj semmit! (még felmosóvödröt sem... /és ha nem mosok fel -> "de rendetlenség van!"), ne sétáljak, üljek a seggemen ha vizesedik a lábam, de ha híznék még vagy 20kilót ->"júj de sokat híztál!!" meg ilyen apróságok, mindenki nagyon tudja mondani.én meg nagyon rosszul érzem mgagam ezek miatt...

mi jót tanácsoltok, mitévő legyek?


2009. máj. 14. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ido , hogy megtanulj szelektiven hallani :-) .Sajnos meg igy is el fog torni elegszer a mecses.Kitartas, mert ez meg csak a kezdet!Nekem neha jol esett beolvasni, pl anyosomnak :-))))

37 heteske

2009. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj, már beszélgettem ilyenekről a párommal, ő tud segíteni a szüleivel kapcs-ban. de tudom h a többiek is csak jót akarnak,de egyszerűn nem értik meg h én mit szeretnék és én mit érzek jónak. nem tudom egyszerűen kezelni a dolgokat, mert nem elég ha elmondom 1x vagy 2x... azért mert első babásak vagyunk, nem biztos h buták is... persze meghallgatom a tanácsokat, de már sokadszorra unalmas.
2009. máj. 14. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szelektálj. Akiket szeretsz és elfogadod a véleményét, azokat hallgasd meg és figyelj oda rá, de kritikusan!

Úgy csinálj mindent, ahogy jónak érzed, csak vigyázz magatokra. Neked kell érezned, meddig mehetsz el, ha ez a szint megvan, akkor vegyél vissza picit belőle és akkor lesz jó. Szerintem.

Ha fáradt vagy és "kosz" van otthon, mert nem volt kedved takarítani, nyugodtan csukd be a szemed.

2009. máj. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én minden tanácsra mosolyogva bólogattam, aztán úgy csináltam, ahogy nekem jó volt :)

várj csak, míg megszületik a baba, akkor jönnek csak majd az igazán okos mindenttudó tanácsadók :P úgyhogy sajna hozzá kell szokni, de nem kell rajta rágódni, nem érdemes :P

az meg, hogy néha eltörik a mécses, nem baj, most tombolnak a hormonok :)

szép babavárást!

6 hetes picur anyukája

2009. máj. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem baronora nem érdekeltek az ilyen dolgok.

Ha bőgnöm kellet bőgtem, ha ordítozni valakivel, akkor azt, januárban havat is lapátoltam (március elején szültem).

Ja és megmondtam, hogy a "hogy vagy?", illetve a "hogy vagytok", kérdésektől kíméljenek.

2009. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is most várjuk az első babát,és én is azt mondom,hogy hallgass Magadra,és tedd azt,amire úgy érzed,hogy menni fog,és jól esik. Van olyan nap,hogy egy kanalat nem teszek arrébb,van,hogy szekrényt pakolok,vagy locsolok. Ha kell,ordítok,ha kell bőgök. CSak lazán :)
2009. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat!! :-D
2009. máj. 15. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!