Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Laborba nem ad a háziorvos...

Laborba nem ad a háziorvos beutalót? Legalábbis vércsoport meghatározásra meg ilyenekre?

Figyelt kérdés
A védőnőm azt mondta hogy el kell mennem a helyi sztk-ba,és az ottani nőgyógyász adhat ezekre beutalót.De még nincs kész a kismamakönyvem,anélkül is fog adni beutalót,vagy csak akkor ha megvan a kiskönyv??
2011. dec. 5. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a védőnőmtől kaptam, amit a háziorvosnak kellett lepecsételni.
2011. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem minden beutalót a védőnő és a háziorvos adott pedig fogadott dokim volt


a védőnő kitöltötte a beutalót és a háziorvos meg aláírta és lepecsételte

2011. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a nőgyógyásztól kaptam a beutalókat.
2011. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a terhesgondozóban (kórház rendelőintézete) kaptam a beutalókat.
2011. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos adta minden alkalommal.
2011. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő nem tudott adni beutalókat, csak a nőgyógyász. Az első vérvételre anélkül is adott beutalót, hogy lett volna kiskönyvem (nődokinál 6 hetesen voltam, védőnőnél 7-8 hetesen először és a nőgyógyászt különösebben nem érdekelte, hogy van-e kiskönyvem vagy sem. Később persze elkérte már a pecsétek miatt, de az első alkalommal nem).
2011. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a védőnő adja mindig a beutalót és a háziorvossal kell lepecsételtetni. Ő figyeli folyamatosan a dolgokat, és mondja hogy mikor, hova, miért.

Először mentem nőgyógyászhoz, hogy pozitív a tesztem (nincs fogadott orvosunk). Ő adott beutalót UH-ra a kórházhoz. Amikor megvolt az Uh-s papír, hogy van baba és szívhang is, akkor lehetett menni a védőnőhöz, aki ez alapján adta a kiskönyvet, felvette az adataimat, elmondta milyen vizsgálatok lesznek stb., végezte a dolgát. Ő adta a beutalót az első vérvételekre (vércsoport-meghatározás, toxoplazma vizsgálat, vérkép) és a 12. heti Uh-ra is, és mondta, hogy jelentkezzek be belgyógyászatra.

25h kismama

2011. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!