Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapaztalatotok van a...

Milyen tapaztalatotok van a málnalevél teával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudni szeretném, hogy szól-e valami ellene, illetve mellette. Érdemes-e?
2009. máj. 14. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ellene max csak annyi, hogy nem mindenki hisz benne, sokan feleslegesnek tartjak es nem mindenki szereti. Artani szerintem nem art, a szulest nem inditja be ido nap elott, maximum nem hat, es meg nem is draga.

En a 36. het elejetol ittam, a kiirt datum elott harom nappal szultem konnyen, gyorsan. Elso baba, de csak harom orat vajudtam, igaz, hogy harom percesekkel kezdodott, masfel ora utan mar ket percesek voltak, az utolso egy ora meg szinte tomeny fajas volt. De meg mindig jobb volt, mint husz oran at vajudni lassabban, szerintem. Gatmetszesem sem volt, gatvedelemmel szuletett a kozel negy kilos fiam, nem repedtem.

Mondjuk en homeos bogyot is szedtem es gatmasszazst is csinaltam, hogy ezek kozul hatott-e valamelyik, vagy e nelkul is igy szultem volna, azt sosem fogjuk megtudni de nem is erdekel.

2009. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nem szedtem, elhúzódó, lassú vajúdásom volt, nehezen tágultam, igaz első gyerek volt. A másodiknál a kiírt időpont előtt 6 héttel kezdtem inni, mégis egy héttel túlhordtam, pedig a 38. héttől többszöröztem az adagot, a gyerek kifejezetten nagy volt, mégis első fájástól, teljesen zárt méhszájtól számítva 4 óra múlva a kezemben volt. A szülésznő szólt, hogy tartsam vissza a végén, különben repedni fogok, annyira gyorsan repült kifele. Akiket ismerek és itták a teát, mind gyorsan tágultak, persze nem tudjuk, mi lett volna, ha nem isszák. Az utolsó hetekben garantáltan nem árt, én olyat is olvastam, hogy módjával az első 12 hét után már lehet inni. Tapasztalatom szerint a frissen szedett levél hatásosabb, mint a szárított gyógyszertári, ezt nem a málnalevélre mondom, hanem általában a gyógyteákra. Az utolsó trimeszterben nekem az erre való gyógyteák eltüntették a vizesedést is.
2009. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket, véleményeteket!
2009. máj. 15. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!