Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 31 hetes UH után mi jön a...

A 31 hetes UH után mi jön a hatvani kórházban?

Figyelt kérdés
Mert minden kórház és orvos másképp rendel vissza!! 32 hetes kismama
2008. márc. 25. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Hatvanba járok. Én csütörtökön leszek 36 hetes. És jövőhét hétfőn kell mennem és megcsinálják az első NST vizsgálatot ha ez kész leveszik nekem a CX kenetet aztán délre mennem kell uh-ra. Nekem így egy napra tette az orvosom,hogy ne keljen annyiszor mennem. Utána meg v.melyik nap lesz utolsó vérvétel (CRP).
2008. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! Mert múlt héten voltam a dokinál a magánrendelésen és azt nem mondta, hogy oda kell-e még mennem. Ezek szerint már nem. Akkor majd a 36 hét előtt elég felhívni vagy szerinted kérdezek rá most?
2008. márc. 25. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom,hogy te hány hetente jársz hozzá de én 4 és és multhéten voltam nála akkor voltam 34 hetes. És ha neked is havonta kell járnod akkor pont 35 leszel mikor mennél hozzá. És ott kérdezz rá,hogy mikor veszi le a kenetet meg mikor csinálja meg az uh? Az NST-re végülis neked kellene időpontot kérned de nekem a dokim a magánrendelésről átszólt telefonon és kért nekem az napra mikor ő csinálja az uh,hogy egybe legyen minden. Szerintem ez neked is megoldható. Te kihez jársz? Remélem tudtam segíteni.
2008. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én Hajdú Antalhoz járok. És csak 6 hetente hív mindig visza és legutóbb nem mondta, hogy mikor menjek!!!
2008. márc. 25. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!