Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 hónapja voltam együtt a barátommal semmi nem volt csak orális.(ez volt az első) De másnap mikor fölkeltem nagyon hányingerem volt és étvágytalan voltam. A mensim normálisan megjött de föl vagyok puffadva és a köldökömnél elég kemény a hasam :/ nemsokkal később összejött egy másik lánnyal nagyon ki voltam készülve és lehet ez mind ezért van?: hányinger(nem hánytam),görcsöl a hasam de megjött, és puffadt vagyok még mindig vettem 1 tesztet az negatív volt. szerintetek vegyek még tesztet?? mit csináljak?:(
2011. dec. 3. 11:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%
Jaj komolyan.... télleg' egy kicsit tájékozódjunk már könyörgöm!!!! Mikor kiírjátok, hogy "...másnap..." Kisdrágám még jó, hogy másnap nem érezhetnél semmi jelét, ha teherbe is esnél, na de hogy csak orális kényeztetés volt, ettől meg aztán tényleg hülyét kap az ember,nem értem az ilyen fiatalokat. ???Az a baj ezzel, hogy nem bírálni akarom az ilyen embereket és kérdéseiket, csak már szinte sajnálatos dolog, amikor ilyet kiírnak....
2011. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!