Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mäs is erez ilyet a combtövebe...

Mäs is erez ilyet a combtöveben? 35hetes vagyok.

Figyelt kérdés
olyan erzes,mintha begörcsölne a combtövemnel,de ez nem görcs,es csak 1-2mäsodpercig tart,mi lehet ez?mäsnäl is van ilyen?
2009. máj. 14. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Aham , nálam is jelentkezett úgy a 37. hét felé. De mostmár jönnek hozzá enyhe alhasi nyomásérzetek is.(nem jósló, csak ha sokat megyek, feszülget) A dokim szerint tágul a méh alja , készül a "szülésre".


38 hetes pociska:)

2009. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van, szinte megroggyanok olyankor, elzsibbad pár másodpercre.(37.-től van nekem is kb)

Azt olvastam hogy nyomja a feje az idegeket, inakat, így normális az ilyesmi.

2009. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor ez azt is jelentheti,hogy mär beilleszkedett a feje a szülöcsatornäba,vagy ez ettöl független?köszi amugy a välaszokat!
2009. máj. 14. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Valószínűleg igen, de ha még olvasod, megosztom veled azt a mai tapasztalatomat :) hogy attól , hogy befordul , még nem biztos, hogy beékelődött, avagy nem biztos, hogy "útra kész". Nekem is befordult elméletileg és ma a dokim azt mondta, még ne nagyon készülődjek, lent van a feje, de nem teljesen. Nade ilyent? :))

2009. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem mär a 30.heten be volt fordulva,de ilyen "combgörcsöt" csak ugy kb 1hete erzek.de nincs ellene semmi kifogäsom,ha mär 38 hetesen kibujik! :)
2009. máj. 14. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!