Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ha csak málnalevél teát...

Elég ha csak málnalevél teát iszok a 36. héttöl? Ha csak teát iszom akkor is lehet könnyü szülésem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ittam, napi 2 csészét és nagyon könnyen és hihetetlen gyorsan tágultam.

Az első gyermekemnél még nem ismertem a teát akkor nagyon nehéz szülésem volt oxitocinos indítás, akkor nagyon nehezen és sokára tágultam ki. A második fiamnál ittam a teát, 4 órát vajudtam összesen.

2009. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy csak teát?
2009. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Úgy értem,hogy nem szedek homeos bogyót hanem csak a málnalevél teát iszom!

2009. máj. 13. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az ATV-n szokott lenni egy Babaváró c. műsor. Nagyon jó és elég neves orvosok, genetikusok, szülésznől, bábák stb. szoktak benne lenni. Ott az egyik doki kifejezetten mondta, hogy óriási szerepe lehet, de egyénenként változó kinek mennyire hatásos. Idáig nem nagyon figyeltem fel a homeopátiás lehetőségekre, bár a teát mindenhol olvastam, most már biztos, hogy mindent be fogok vetni.


Könnyű szülést kívánok és további kellemes, gondtalan babavárást :-)

2009. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!