Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hétben vagyok. Mit lehet...

36. hétben vagyok. Mit lehet tenni súlyos kéz és lábdagadás esetén? A vérnyomásom rendben van, de reggelre nagyon nagyon fáj minden végtagom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keresd fel az orvosodat, a lehető leghamarabb. A terhességi toxémia jele is lehet, amiket írsz. Nem akarlak megijeszteni, de jobb, ha minél előbb kiderül.

Vércukrod rendben van? Mert attól is lehet. A dokid majd megmondja, mi a teendő. Minden jót és szép szülést!

2008. márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mindenképp doki, de szerintem már tud róla,biztos megbeszéltétek,ha a vizeleted rendben,és vérnyyomásod is,csak annyit tehetsz,hogy sokat pihensz,polcolgatás( ami a könyöködön jöhet ki) de ez ér most a legtöbbet,és kitartás,szülés után elmúlik.
2008. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!