Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összesen hány pecsétnek kell...

Összesen hány pecsétnek kell lennie, az egyszeri anyaságihoz? A védőnői pecsét is beleszámít, vagy csak a nőgyógyászé?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, csak a nőgyógyászé számít, minimum 4 kell, koraszülésnél 2
2009. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a védőnő pecsétel a kiskönyvbe, és onnan kell a 4 pecsét, mert ő is adja ki az igazolást a szülés előtt nem sokkal, hogy jogosult legyél a támogatásra
2009. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 pecsét kellett hogy legyen a kiskönyvben.Aztán a védőnő adott olyan papírt,hogy jogosultak vagyunk az anyasági támogatásra.Mondjuk nekem nem volt gond,mert nekem 15 pecsétem volt...
2009. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszeri anyasági támogatáshoz 4 terhesgondozáson kell megjelenni.

Ezt a pecsételős dolgot el kéne már felejteni.

Nekem nincs orvosom, sztkba járok és a terhesség megállapítása óta nem is láttam dokit, csak a védőnőhöz megyek terhesgondozásra. Ott vérnyomás-súlymérés, szívhang hallgatás. Aztán átmegy egy másik szobába, ahol a nőgyógyász rendel, aláíratja vele a kiskönyvet, meg az esetleges beutalókat.


[link]


"Anyasági támogatásban részesülhet:


a szülés után az a nő, aki a terhesség ideje alatt legalább négy alkalommal, koraszülés esetén pedig legalább egy alkalommal terhesgondozáson vett részt (ez a családtámogatási ellátási forma akkor is megilleti a szülő nőt, ha a gyermeke halva született."

2009. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kiskönyvembe a védőnőn kívül nem írt még senki sem.Megvannak a lapok,amiket a terhesgondozáson kaptam,aláírással doki pecsétjével,eredményekkel,azt mondják ez is megfelel a támogatáshoz.
2009. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérsz a dokidtól egy igazolást, ehhez nem kell bemutatni a kiskönyvedet!
2009. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!