Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany Magne B6 tablettat lehet...

Hany Magne B6 tablettat lehet szedni a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

A doki azt mondta, hogy a vitamin mellett szedjek Magne B6-ot is. De mikor nalla vagyok, mindig annyi kerdesem van, hogy elfelejtem a lenyeget. Most is elfelejtettem kerdezni, hogy hogyan szedjem. Hanyat kell bevenni belole naponta? Es mikor? A folsavat meddig kell szedni?

Valaszotokat koszonom!


12 hetes kismama


2008. márc. 24. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szia. nekem 3x2 szemet kell/javasolt szedni. nem szokott gondom lenni, néha kemény a hasam, de ennyi. De azért kérdezd majd meg, de napi 1-2 szemet nyugodtan bevehetsz. de ez csak az én véleményem.

30 hetes kismama

2008. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, a folsavat én 13. hétig szedtem. utána valahogy a 16. héttől Martofel Fol tablettát(vérképző, vastabletta) szedek és abban van némi folsav.
2008. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is 3*2magne b-6 ot szedek,azt hiszem,ez a max adag,amit lehet szedni.Én a fosavat a 12.hétig szedtem,a 12.héttől már a ferro-folgammát kellett szednem..Egy jó tanács:Fogj 1 papírt,és amikor eszedbe jut vmi kérdés,írd fel,és a papíroddal eggyütt menj majd legközelebb a dokidhoz..Legalábbis én így csinálom,mivel mikor ott voltam,sokmindent elfelejtettem megkérdezni,így sokmindennel kapcsolatban kételyek közt maradtam a köv találkozásig..Azóta írom a kérdéseimet,és a kis papírommal megyek orvoshoz..Egyébként az én dokim díjjazza az ötletet,ő szólt,hogy mostmár mindig írjam majd a kérdéseimet,és ezt tanácsolta már másoknak is....
2008. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak megelőzésre mondta a doki, és még nem görcsöltél szerintem napi egy tabletta elég. Én a hányinger miatt kezdtem el szedni orvosom javaslatára, de napi egy elégnek bizonyult. Szerintem ha nem mondta a doki, akkor a papírja alapján szedd, azon pedig napi egy a javasolt.
2008. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat es ezt a nagyon jo otletet. Tenyleg ezentul leirok mindent es majd ott elolvasom.:)

Koszi meg egyszer!

2008. márc. 25. 06:53
 6/6 anonim válasza:
Szia!Én is 12 hetes vagyok, nekem a doki 3*1 Magne B6-ot javasolt szedni. Egyébként én is mindig elfelejtek valamit megkérdezni.
2008. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!