Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesco, Dm, Rossmann, hol...

Tesco, Dm, Rossmann, hol érdemes az apróbb babakelengyébe valókat megvenni?

Figyelt kérdés

Gondolok a textil pelusra,melltartóbetét, mellszívó stb.

úgy vettem észre,hogy a dm drágább mint a rossmann,tescoban még nem voltam, lassan be kéne szerezni a dolgokat...

30 hetes mami jelölt


2011. nov. 29. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sok mindent TESCO-ban vettem, mert az volt közelebb.De pl cumisüveget, textilpelust, orrszívó porszívót (...stb) baba boltban vettem.

Itt: www.bebibolt.hu Itt nagyon kedvesek és segítő készek voltak velünk.Mondtuk, hogy első baba és fogalmunk sincs, hogy miből, mennyit és hogyan!Szerintem így az elején a drogériák még feleslegesek, meg drágák is.Én Dm-be is csak a pelus miatt járok, mert a BabyLove-os pelust nagyon szeretem, mert olcsó és jó is!Ja hát meg én Dm-ben magamnak állítottam össze kórházba egy kis csomagot.Ott lehet kapni ilyen pici tusfürdőt, meg intim mosakodó gélt, azok jól j9ttek, mert így is 2 táskával mentem és kellett a hely, és legalább a flakonokat nem kellett cipelni! :)

2011. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a DM jött be. Pontokat lehet gyűjteni s így pl. havi szinten beváltok pelusra, s így 1500 Ft-ot sporolok meg csak a pelenkára. De a cumisüvegek, fürdetök mind olcsó. Persze ha már kapásból AVENT-es terméket akarsz az drága. Akár hol megnézheted.
2011. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a DM-et szeretem, pont azért mert tudom gyűjteni a pontokat amivel majd később spórolok. Tescoban is lehet jó dolgokat kapni, ott is vettem már egy pár dolgot. A Rossmannba nem nagyon szoktam járni.

33hkm

2011. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pár dolgot a Rossmannban vettem meg (körömolló, fürdőkesztyű, ilyesmik), pont azért mert a DM tényleg drága, és amúgy is a Rossmannos pontokat gyűjtöm :)


Én amit lehet gyógyszertárban fogok megvenni, egészségpénztári kártyával.


Boldog babavárást :)

2011. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!