Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki a Szent Imrében a...

Járt valaki a Szent Imrében a diabetológián?

Figyelt kérdés

Felhívtam őket, de nem nagyon tudtak értelmes választ adni.

A dokim azt mondta keddenként van terhes diabetológia 8-10-ig, akivel meg beszéltem azt mondta, hogy menjek oda 9.45-re, úgysincs semmi vizsgálat, csak valamilyen előadást kell végig hallgatni és első alkalommal ennyi az egész. Illetve még azt is mondta, hogy nem mindenkinek van szénhidrát diéta, főleg akinek 8 alatt lett a terhelés, mert megnézik azt is hogy nem a túlsúlyos a kismama, stb. mert az is befolyásoló tényező lehet.

Kicsit nehézkes lenne eljutnom oda, bár megoldható, ezért érdekelne aki volt ott annak milyen tapasztalatai vannak?


2011. nov. 28. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem iszonyat túlterheltek ott a diabetológusok, és nem is túl kedvesek. Ha van lehetőséged, akkor menj máshová.

2011. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, azt én is tapasztaltam, hogy nem túl kedvesek. A dokimtól ide kaptam beutalót, úgyhogy nagyon máshova nem tudok menni, sajnos.

Neked is előadást kellett végig hallgatni és ennyi volt az egész? Több infót nem tudtam kihúzni belőlük.

2011. nov. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!