Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Imrében Keresek szülésznőt?

Szent Imrében Keresek szülésznőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 28+2 hetes kismami vagyok, 2 hete költöztünk el, és most a Szt. Imre kórházzal szemben lakunk, ezért úgy döntöttem, hogy szülésznőt fogadok itt a kórházban, és a dokit, akihez eddig jártam, nem kérem fel(másik kórházhoz tartozik, és az most elég messze lenne). Ma voltam Szülésfelkészítőn, ahol 4 nevet kaptam, hogy őket ajánlja nagyon a gyógytornász:

Nyulas Jolán

Vastagné Éva

Újvári Bori

Mészáros Erzsébet.

Elkezdtem utánuk olvasgatni a neten, de hideget és meleget is láttam, úgy gondoltam a segítségeteket kérem! Ha valaki bármilyen tapasztalattal rendelkezik a felsorolt hölgyekkel kapcsolatban, kérem ossza meg velem:) Szorít az idő, dönteni kell!


Köszi!


2011. ápr. 5. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Vass Gabriella! Csak őt ajánlom! Szerintem mindenki így van ezzel aki ismeri. :)
2011. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 14 évvel szültem az Ú. Borinál. Nagyon aranyos volt, sokat segített. Most 3 hónapja egy olyan szülésznőnél szültem, akit nem soroltál fel és nem is vállal "idegeneket", csak olyanokat, akik az Ő dokijánál szülnek (akinél asszisztens). Szerintem hívd fel Őket egyenként és aki a legszimpibb telefonban, attól kérj egy személyes találkozót, ahol megismerkedtek és megmutatja az osztályt ás a szülőszobákat. Én azt tapasztaltam, hogy a Szent Imrében a fogadott szülésznők anya tigrisként védelmezik a kismamáikat, nagyon nem tudsz mellényúlni. Persze nagyon fontos a személyen szimpátia. Tényleg igyekezz, mert a jók nagyon be vannak táblázva. Szép terhességet, könnyű szülést kívánok Neked!
2011. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Közben olvasgattam még, és Vastagné Nagy Évára esett a választásom (persze Vass Gabi is jó lett volna, de ő inkább fogadott orvossal dolgozik párban, beszéltem is vele telefonon, ráér, 2-3 hét múlva hívom újra, akkor randizunk:)

2011. ápr. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!