Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok? Tegnap...

Mire számíthatok? Tegnap voltam cukroterhelésen, az éhgyomri cukrom jó lett, a terheléses 8,89.

Figyelt kérdés

Ugye csak diéta lesz? Mert itt olvastam olyat is, akinek kórházba kellett feküdnie...

A Babámnak nem lehet baja, ugye?


2009. máj. 13. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem mikor terhes voltam 8.1 volt. diéta és 2 hetente a kórházba kellett járni tesztebédes vércukormérésre!

a babának nem lett baja, de ha nem tartod be a diétát és magas marad a cukrod, a babának is sok inzulin fog termelődni és ha megszületik akkor leesik a vércukra és bekómázhat!!ez a veszélyes, de ha betartod semmi baja nem lesz!!minden jót.

1 éves kisfiú anyuja és 4 hónapos terhes

2009. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ajha! Hát természetesen be fogom tartani a diétát, meg mindent amit kérnek! Csak olyan fura, hogy eddig soha nem volt baj a cukrommal, most meg ilyen magas lett!

Köszönöm hogy válaszoltál!

2009. máj. 13. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaz nekem csak 7,9 lett, de diétáznom kellett. (200 gramm CH naponta) az utolsó 3 hónapban.

Eleinte szar volt, de meg lehettet szokni és legalább nem híztam sokat.

3 hetente jártam ellenőrzésre, itthon is mértem és írnom kellet, hogy mit eszek, amit megnézett a dietetikus.

A babának, mikor megszülettet rögtön nézték a cukrát, kicsit alacsony volt (2,7), kapott cukros vizet, nem lett semmi baja.

[link]

2009. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is tegnap derült ki hogy magas :( 8.0 lett! Péntektől cukorgondozó..éd Diéta végig már! Félek milyen lesz de muszáj betartani! A pici érdekében!!!
2009. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!
2009. máj. 13. 10:11
 6/9 A kérdező kommentje:

Gondolom Te írtad ki a másik kérdést. :-)

Hát én is tartok a diétától, de tényleg a Bébi a legfontosabb!

2009. máj. 13. 10:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen én sajnos :(! Annyira durva nem? Főleg hogy imádok enni. De annak már lőttek :)! De nem hízunk legalább :)!
2009. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én nem híztam eddig sokat (2-3kg), de mondjuk sztem azért, mert nem voltam vékony.

Biztos kibírjuk, annyian kibírták!

Csak az a gáz, hogy most "büntetlenül" ehetnénk, aztán mégsem ehetünk... Hát hol itt az igazság? :-)

2009. máj. 13. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Én sem vagyok /voltam vékony. 9kg van rajtam eddig :-/!
2009. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!