Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor erdemes elokesziteni...

Mikor erdemes elokesziteni teljesen a kisagyat? Gondolok most arra h parnakkal, baldachinnal felszerelni. Programozott csaszarom lesz ugy nez ki, kb 3-4 het mulva. Erdemes mar most osszeraknom vagy varjak meg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ráér, ha hazamentek. Előtte moss ki és vasalj ki, majd zárd szekrénybe a cuccost. Különben csak porosodni fog. Egy perc alatt beágyazol a picinek:) Sok sikert!
2011. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban leszel úgyis kb. 3 napot babával együtt, az otthon levő családtagok akkor bőven ráérnek majd előkészíteni az ágyat. (Persze tényleg mosd ki az ágyneműt addig.)

Párna egy újszülöttnek nem is kell (fulladásveszélyes lehet), bőven elég, ha jó feszesen ráraksz a lepedőre egy textilpelenkát. Paplan helyett szerintem elég egy takaró is (úgy értem, pléd, tehát nem az a vaskos, tömött valami).

2011. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszike
2011. nov. 27. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráér, ha hazamentek. Egyébként párna nem kell, azaz tilos, mert fulladásveszélyes és a baba nyakának sem jó. Tegyél a feje alá inkább textilpelenkát!
2011. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze azt tudom h vankus nem kell ill.nem szabad,de van vekonyabb takarom azt hasznalhatom.
2011. nov. 27. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!