Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok és két...

9 hetes kismama vagyok és két napja görcsöl és szúr a hasam. Ez normális ilyen korba?

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szija!Attól függ milyen erős görcseid vannak,esetleg ha véreznél írány az orvos,de ha úgy érzed errősen görcsölsz akkor mindenkéépen keresd fela nőgyógyászod!Én 10 hetes terhess vagyok nekem is fáj a hasam,és egy rossz hirtelen muzdulat olyan szúrás áll a hasamba,hogy iszonyú.Doki mondta azért szúrkál mert tágula méh.Szóval pihenj sokkat,és semm stressz!Gratulálok!
2008. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat,ahogy írták,ha nem túl erős a görcs(mensi szerű) az nem baj.Ha nagyon ijesztő,fordulj orvoshoz,mert Tudod ,Te érzed az erősségét.
2008. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segitséget aranyosak vagytok! Puszi
2008. márc. 24. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig a görcs,nem jó.Még az hogy szúr esetleg eggyet,kettőt belenyilal néha az oké.De hogy 9 hetes,és görcsöl is,az szerintem nem norm dolog...Meg kéne azért holnap mutatnod magad a dokinak..Biztos ami biztos
2008. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha komolyan görcsölsz, én is javaslom a dokit. De ha csak inkább szurkálásszerű fájdalom, az teljesen normális. Tágul a méhed.
2008. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!