Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Banó László...

Milyen orvos Dr. Banó László (Pécs, Megyei kórház)?

Figyelt kérdés
2008. márc. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

én egyszer voltam nála. hát nem voltam elájulva tőle. szerintem olyan semmilyen...

inkább nem ajánlanám.

2008. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szülész, nőgyógyász, én nagyon meg vagyok elégedve vele!
2009. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem elájulni kell Tőle :) Szerintem nagyon aranyos. Nem beszél feleslegesen végzi a dolgát! Tőlem mindig megkérdezi van-e kérdés, gondolom mindenkitől. Szerintem nagyon jó fej.
2010. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
83%
Hogy milyen? Bunkó! Nem szereti a kövér nőket és ennek hangot is ad, de csak ő hiszi magáról mindeközben, hogy vicces..hát nem az, hanem sértő. Ha nőgyógyászhoz megyek, nem azt várom el, hogy táplálkozási tanácsokat osztogassanak, mint ahogy egy gastroenterológushoz sem fordulok nőgyógyászati panasz esetén. Én nem javaslon ezt az ürgét, nagyon nem!!!
2010. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsónak üzenném, bár elég régi a válasz, hogy sok nőgyógyászati probléma kezelését gyakorlatilag ellehetetleníti ha valaki túlsúlyos. Szóval lehet megsértődni, de a doktorúr csak a dolgát végzi.
2019. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!