Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj ha nem faj a cicim...

Nem baj ha nem faj a cicim annyira?

Figyelt kérdés
9dikhetes terhes vagyok,tegnap ota nem faj annyira a cicikom erzem de nem nem annyira,ez baj?
2008. márc. 23. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta, hogy addig jó amíg feszül a cici, ha kevésbé feszül, az is feszül! Ne aggódj! Bizti, hogy minden rendben van veletek! Kellemes ünneepeket!

Boldog babavárást!

2008. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod,igazabol faj az oldalai,meg a bimboim is erzekenyek,csak ettol sokkal jobban fajt vagy ez csak idoszakok?
2008. márc. 23. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam ezek csak időszakosak. Az elején nagyon fájt, és nagyon sokat nőtt is a cicim. Voltak napok, amikor kevésbé fájt, és voltak, amikor nagyon. A második trimeszter elején nem fájt, majd a bimbók lettek egyre érzékenyebbek. Aztán még tovább nőtt a cicim, és ott jelentek meg csíkok is (máshol egyelőre még megúsztam :-) Most töltöttem a 30. hetet, most megint csak a mellbimbóim fájnak, de azok sem mindig ugyanannyira érzékenyek, van, hogy egy nap más napszakban eltérően.

Azért írtam le ezt ilyen hosszasan, hogy szerintem ez változó, és ne aggódj, ha más problémád nincs, akkor biztosan nem lehet baj!

Boldog babavárást!

2008. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!