Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kezdem a 20. hetet, de...

Holnap kezdem a 20. hetet, de még nem érzem hogy mozogna, vagy megrúgna a baba. Mikor fogom érezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Elso baba? Amugy nagyon valtozo ki mikor erzi eloszor. Szerintem hamarosan erezni fogod, ne izguljal. Most szult egy ismerosom, neki elso baba es pontosan 22 hetesen erezte eloszor. Mondjuk ez azert ritka, de ez is elofordul.
2011. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Lassacskán már érezni fogod a kicsikédet ez egyénenként és én úgy gondolom,hogy alkatilag is változó.Vagyis ha széles a csípőd,akkor nem dobmorodik annyira ki a pocak van bőven még bent helye talán ezért nem érzed még a mozgásait.

2011. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,még első baba.hát sose voltam nádszálkarcsú,derékba vagyok erősebb.pocim már látszik.
2011. nov. 24. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szinte bármikor érezheted már. Ha mégis nagyon nyugtalanítana a dolog, hívd fel a védőnődet, vagy a dokidat. De ne parázz, ez is alkati dolog. Lehet már érezted, csak olyan finom volt a mozgása, hogy nem ismerted fel, hogy ez bizony Ő volt.
2011. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!