Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed más kismama is vastablett...

Szed más kismama is vastablettát? Most 24 hetes vagyok, és nekem kell.

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem mindegy mikor veszem be, mármint hogy mit eszek előtte vagy utána egy órával.És azóta vannak wczési bajaim is, meg az emésztésem is mintha megváltozott volna.Tapasztalatok?
2009. máj. 12. 12:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Maltofer rágótablettát szedek, mellé probiotikumot (eddig segített a wc gondokat megelőzni), ha meg nagyon nem megy a kaki, igyál kaukázusi kefirt (Minna,Milli - nem reklám, ezek váltak be nekem), az tuti segít és olcsóbb, mint az activia joghurt.1 dobozzal 2-3 napra el lehet osztani, de reggel idd, ne este, nehogy ne aludj miatta :-)
2009. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!