Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a barnázás? Sötét...

Milyen az a barnázás? Sötét barna folyás? Egyértelmüen el lehet dönteni? 6 hetes terhes vagyok a t. betétemen néha nagyon erös sárga v nagyon halvány barna folyás van.

Figyelt kérdés

A kérdésem nagyon furcsa lesz de engem néha elgondolkodtat.

Sokszor nem tudom eldönteni h melyik.Kérlek segitsetek!!!!


2008. márc. 23. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás az, amikor kicsit barnára színeződik a folyás, az erős barna pedig inkább kissé darabos, én azt hívom "csokinak". A nagyon erős sárga és a barna között azért észre lehet venni a különbséget.
2008. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem most 11 hetesen volt vetelesem.A barnara meg azt monndjak hogy normalis.De ha kicsit is elkezdesz gorcsolni vagy kicsi is atmegy pirosas arnyalatba azonnal menj orvoshoz mert elmehet!!!!!!

De remelem minden rendben lesz veled!Minden jot!!!

2008. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is igy kezdödött, aztán 5 hetesen és 3 naposan erősebb lett ez a "barna folyás". Én felkerestem a dokimat aki gyógyszert irt fel /volt már elhalt terhességem/ és pihenést javasolt. A köv. héten már láttam a petezsákot és a szikholyagot. A legjobb ha felkeresel egy orvost.
2008. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!