Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges a terhesseg?

Lehetseges a terhesseg?

Figyelt kérdés
4 hetet kesik(magyarul az utolso kimaradt) duzzado cicik,reggeli hanyinger,hasalatti szurofajdalom,kedvtelenseg,es az utobbi 7 napban valtozo mennyisegu barna cseppezes(en errol azt hallottam,h beagyazodas jelei) ... cisztam van a vaginamban(menstruacios zavarokat soha nem okozott),orvos azt mondta nagyon keves az eselye hogy teherbe essek, es az utobbi ket hetben rengeteg stressz,ami okalehet annak hogy kesik...de egy teljes honapot??!! Tapasztaltabb kolleginaim segitseget kerem , ti mit gondoltok? Lau(21)
2011. nov. 23. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, igen, de mi itt nem tudunk Neked értelmes választ adni.

Elsétálsz a boltba, veszel terhességi tesztet, majd ha pozitív, ha negatív, elmész a nődokidhoz.

2011. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért nem vettél már egy tesztet ami pár száz forint ahelyett, hogy itt érdeklődsz. Nagy eséllyel vagy terhes, de vaktában nem lehet ezt tudni. Tesztelj bármikor napközben is, ennyi késéstől nem kell reggeli vizelet sem, majd utána MINDENKÉPPEN fordulj orvoshoz.
2011. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 tesztet vettem negativ lett,Hollandiaban elek egyedul,kicsit nehezebb idopontot kerni az orvosnal,mult heten voltam es csak erre a pentekre kaptam...mivel az alapokon mar atestem,es valaszt nem kaptam, gondoltam erdeklodok egy kicsit,koszonom a valaszokat
2011. nov. 23. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez orvosi ügy tovább... mi innen nem tudunk semmit mondani
2011. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!