Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Frontok okozhatnak intenzívebb...

Frontok okozhatnak intenzívebb terhességi rosszullétet? És átlagban meddig tarthat ez a rosszullétes időszak?

Figyelt kérdés

7. héten vagyok meddig számíthatok rá nagyjából - tudom, hogy mindenkinek más, de úgy kb -, alig értem be a melóba, és így elég nehéz koncentrálni. :(

Eddig sokszor ettem piciket, az úgy okés volt, de most semmit nem bírok enni, mit tudtok ajánlani?

Köszi mindenkinek.


2009. máj. 12. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 17. hétig voltam rosszul, de sajna a frontokat most is nehezen viselem, de szerncsére nem állandó, csak múló rosszullétek!Enni pedig muszály, még ha úgy érzed, hogy nem kívánod akkor is!!!
2009. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a 13. hétig keltem fel minden nap szédelegve és az estét is úgy fejeztem be, hogy minden bajom volt. Nekem se ment az evés. Azért próbálj mindig kis adagokban eszegetni, de a lényeg, hogy sok folyadékot fogyassz! A frontokra én is rosszabbul voltam, olyankor még a fejfájás is elkapott, amit gyógyszer nélkül kellett kibírni. Nagyon rossz most tudom, de már nem sokáig tart és utána annyira csodálatos lesz! Imádok kismama lenni!

Boldog babavárást és tünetmentes első heteket kívánok!

27+5 hetes

2009. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi nektek

most jobb, magamba gyömöszöltem egy túró rudit.

remélem hamar elmúlik ez az időszak, mert most annyira nem boldog. :(

2009. máj. 12. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Tarts ki.Én most 10+2 hetes vagyok,de ugyanolyan rosszul vagyok,mint az elején,néha még rosszabb is.Igyál gyömbérből főzött teát,az jó a hányingerre.Meg egyél kefírt,nekem ez vált be.Meg a sima Medve kockasajt.Csak az éltet,hogy múltkor uh-n láttam,hogyan kalimpál a kis édes.
2009. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én a 14. hétig szenvedtem.Alig bírtam enni, meg hánytam, naponta egyszer kétszer.Nehéz volt nagyon, de elmúlt, most meg azon aggódok hogy nehogy túlzabáljam magam és sokat hízzak.Most is leküldtem egy nagy tányér rakott krumplit, hmmmm.24 hetes
2009. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

huh, köszi nektek is, a gyömbérteát megpróbálom, meg a kefírt is.

most volt egy pár óra, míg jobb volt, de most megint kezdődik :S

de kitartok :)

2009. máj. 12. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!