Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. Egy órája...

18 hetes vagyok. Egy órája arra ébredtem, hogy fáj a jobb vesém! Azóta kb 6x voltam wc-n. Mi lehet ez? Árt a picimnek?

Figyelt kérdés

Az utolsó pisilésnél már picit véres volt a vizeletem.

A hasam nem fáj, csak nem bírok ülni. Mit tegyek?

Segtsetek légyszi, ha van még fenn ilyenkor valaki!!!

Ugye nem fog elmenni a babám??


2009. máj. 12. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan, hogy mi lehet ez, talán húgyúti fertőzés, de én a helyedben most bemennék az ügyeletre! Ha nincs nagy gond, úgyis hazaengednek, de legalább azonnal jó kezekben leszel!

Szorítok neked/nektek!


34 hetes ikres kismama

2009. máj. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem azóta voltál az éjszaka dokinál. Mert ez tuti nem normális dolog.

Mit mondtak?

2009. máj. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyanígy voltam szombattól. Szombaton bementem ügyeletre, igaz nem nőgyógyhoz, azt mondta fertőzés, kaptam rá gyógyszert. Tegnap este kipisiltem egy hatalmas vesekövet, azóta semmi bajom...

Szerintem nézesd meg a vizeleted, ha fertőzés, úgyis kimutatja a teszt:)

36+4 hetes km

2009. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek volt ilyen, neki kiderült, hogy vesetágulata lett, a baba nyomta a veséjét, attól. Bentfogták a kórházban és kb. egy hétig ott kellett lennie. Ő akkor már túl volt a 30. héten. A végén a 40. héten egészséges kisbabát szült.
2009. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!!

Még éjjel elmentünk a háziorvosi ügyeletre! Ott kaptam injekciót és mondta a doki, hogy reggel menjek azonnal a nőgyógyászhoz.Mikor hazajöttünk sikerült elaludni, aztán reggel mentünk a nődokihoz. Írt gyógyszert és megnyugtatott, hogy semmi gond nem lesz. Pénteken még megvizsgálnak, aztán megyünk a babucit is megnézni uh-n. Remélem minden ok lesz!

Mégegyszer köszönöm a válaszokat és a drukkot! :)

Minden jót Nektek!

2009. máj. 12. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!